olleyy

Dragos Futbol
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/maltepe/dragos-futbol/2262

0 850 241 80 31

13:00 - 01:00

3 adet sahamız vardır. Tesisimiz 2019 Eylül ayında hizmet vermeye başlamıştır..Geniş , ferah ve daima hijyenik soyunma odaları , misafirleriniz için rahat ve konforlu seyir alanları , atıştırmalık değil doyumluk yemek menüsü , sosyal halı saha üyeleri için maçları daha sonra izleyebilme imkanı.. FIFA onaylı İstanbul'da eşi olmayan suni çim ve aydınlatma sistemleri.. Yerleşim yerlerinden , apartmanlardan uzak ancak kolaylıkla ulaşılabilir bir lokasyonda , sahile yakın , sessiz ve havadar bir ortamda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız... Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Kredi Kartı, Kamera, Cafe, İnternet, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Yalı Mahallesi Fethiye Caddesi No 19 Dragos, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye


Zincirlikuyu Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sisli/zincirlikuyu-hali-saha/88

0 850 241 80 31

07:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. Okey ve tavla mevcuttur. Gruplara yemek siparişi alınır. Halı Saha oyuncularından otopark ücreti alınmamaktadır. Lütfen halı saha tesis yöneticisinden bu konuda fişinizi talep ediniz. Ayakkabı kiralama ücreti: 20 tl, eldiven kiralama ücreti: 15 tl. Halı sahaya gelenlere otopark ücretsizdir. Duş, Kadın Tuvaleti, Erkek Tuvaleti, Yemek, Cafe, Otopark, Ayakkabı, Kaleci, Kredi Kartı, İbadet Alanı, Çocuk Oyun Alanı, Langırt, İnternet.

 

Zincirlikuyu metrobüs durağına ve Gayrettepe metro istasyonuna 5dk yürüme mesafesinde olan Zincirlikuyu Halı Saha tesisimiz, onlarca plaza ve işyerine bir adım uzakta. İş çıkışında köprü trafiğinde boğuşmaktansa, biraz ter atıp zamanınızı spor ve eğlenceyle değerlendirmek sizce de daha mantıklı değil mi? Emin olun evinize aşağı yukarı aynı saatte varacaksınız J

Geniş bir otoparkı olan tesisimizden maç sonrası hiç vakit kaybetmeden yolunuza devam edebilirsiniz. Tabi biraz dinlenip bir şeyler atıştırmak, arkadaşlarınızla sohbet etmek isterseniz bilin ki misafirlerimizin başımızın üstünde yeri var.

Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Cd. 14-1, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye

Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Cd. 14-1, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye


Uçar Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/ucar-spor-tesisleri/69

0 850 241 80 31

09:00 - 02:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Cafe, Yemek, Kamera, Çocuk Oyun Alanı.

Aileniz ile beraber eğlenmek paha biçilemez değil mi? Uçar Spor Tesisleri işte tam da aradığınız adres, siz halı saha da unutulmaz anlar yaşarken ailenizin de eğlenebilmesi ve rahat vakit geçirebilmesi için düşünülmüş tesis düzenlemesi ile vazgeçemeyeceğiniz tercihleriniz arasında olacak.

 

Uçar Spor Tesislerinde, çocuklarınız için çocuk oyun alanımız, ailenizin keyifle sohbet edebileceği cafemiz ile tesislerimizde istediğiniz her an sizlere en iyi hizmeti verebilmek için, daima hazırız.

 

Uçar Spor Tesisleri, konumu ile doğanın yeşilliği içinde rahatça nefes alabileceğiniz bir ortam sunuyor. Otopark hizmetimiz değerli misafirlerimizin iç rahatlığı ile tesislerimizde geçirdiği vakit içerinde bütün endişeleri ortadan kaldırıyor. Sizin için önemli olan, bizim içinde daha önemlidir bilinci ile tesislerimizde geçirdiğiniz her anı sadece eğlenmeye ayırın.

 

Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Beylerbeyi, Şemsi Efendi Sk. No:32, 34676 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Üsküdar Dış Ticaret Mesleki ve Teknik Lisesi Kapalı Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/uskudar-dis-ticaret-mesleki-ve-teknik-lisesi-kapali-hali-saha-tesisleri/2222

0 850 241 80 31

16:00 - 23:00

1 adet sahamız vardır. . Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Sultantepe Mahallesi, Selmani Pak Cd No:65, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Atakent Spor Akademi Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/umraniye/atakent-spor-akademi-hali-saha/2180

0 850 241 80 31

10:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. ŞEHRİN TÜM STRESİNDEN UZAKLAŞMAK İSTEYEN SPORSEVERLERİ BEKLERİZ... TER ATIP,DOSTLARLA BİR ARADA EĞLENİP ÜSTÜNE ÇAY KAHVE İLE İKİ SOHBET EŞLİĞİNDE BİRKAÇ SAATLİK BU KEYİF SİZLERE İYİ GELECEKTİR. TESİSİMİZDE HAFTASONLARI DENEYİMLİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ YÖNETİMİNDE FUTBOL EĞİTİM AKADEMİMİZ HİZMET VERMEKTEDİR. ATAKENT SPOR FUTBOL AKADEMİ 0530 563 62 32. Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, İnternet, Yemek, Cafe, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Atakent, Reşit Paşa Cd. 36C, 34760 Ümraniye/İstanbul, Türkiye


Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/haydarpasa-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesi-hali-saha-tesisleri/2358

0 850 241 80 31

07:00 - 04:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe, Otopark, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Selimiye, Tıbbiye Cd No:23, 34668 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Selimiye Spor Kulubü Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/selimiye-spor-kulubu-hali-saha-tesisleri/2429

0 850 241 80 31

20:00 - 00:00

3 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Selimiye, Kavak İskele Cd. 22 B, 34668 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Okmeydanı Mahmut Şevket Paşa Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sisli/okmeydani-mahmut-sevket-pasa-hali-saha/2196

0 850 241 80 31

14:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Ayakkabı, Kadın Tuvaleti, Cafe, Yemek, Kamera, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

M. Şevket Paşa Mahallesi, mithatpaşa cad. no: 65 Şişli/İstanbul, Türkiye


Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Futbol Sahası
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kadikoy/kadikoy-anadolu-imam-hatip-lisesi-futbol-sahasi/108

0 850 241 80 31

18:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. 1 - Olleyy Misafir Takım Saha Ücretini Maç Başlamadan Ödemek Zorundadır. 2 - Maç Saatinden En Az 15 Dakika Önce Hazır Bulunulmalıdır. 3 - Halı Sahamızda Ayakabı 15 Tl Eldiven 10 Tl Karşılığında Kiraya Verilmektedir 4 - Halı Saha İçine Uygun Spor Kıyafetleri Ve Halı Saha Ayakkabısı İle Girilmelidir. 5 - Tesis İçinde Sigara,Alkol Vb dışarı'dan Getirilen Sıcak Soğuk Sıvı İçecek Tüketilmesi Kesinlikle Yasaktır.Aksi Davranışta Bulunan Takımın Maçı İptal Edilir. 6 - Tesisiz Alanı İçinde Ve Soyunma Odalarında Kabuklu Yiyecek Yenmesi Yasak Olup Kullanmış Olduğunuz Alanları Temiz Tutulması İçin Gerekli Özen Gösterilmesi. Aksi Davranışta Bulunan Takımın Maçı İptal edilir. 7 - Sporcu, Ruhuna Aykırı Davranışlarda İkaz Edildiği Halde Devam Eden Takımın Maçı İptal Edilir.2 8 - Kurum/Saha/Açık Alanda Hasar Ve Zarar Bırakıldığı Takdirde Gerekli Kanuni Müdahale Yapılmaktadır.Soyunma Odası Alanı'da Dahil 9 - Halı Sahamızda Oynamış Olduğunuz Maçları Ücretsiz www.sosyalhalisaha.com İzliyebilirsiniz 10 - Bu İşletme 24 Saat Kamera Sistemleri İle İzlenmekte Ve Kayıt Altına Alınmaktadır. 11 - Lütfen Soyunma Odalarında Değerli Eşyalarınızı Bırakmayınız. Ücretsiz Emanete Teslim Edebilirsiniz. Kayıp Ve Çalıntı Eşyalardan Spor Tesisimiz Sorumlu Değildir.. Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Kamera, Cafe, Kaleci, Ayakkabı.

Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Halı Sahası bir yaşam merkezinin adeta odak noktası...

 

Sevilen zemininde harikalar yaratabileceğiniz sahamızda, unutulmaz anılar biriktirebilir, üstelik bunları sonradan izleyebilirsiniz. 

 

Ünalan Metro Durağı’na, Uzunçayır Metrobüs Durağı’na yürüme mesafesinde olan tesisimiz, Anadolu yakasından toplu taşıma ya da özel araçla ulaşımda büyük avantaja sahip bir konumda. Hatta Metrobüs desteği ile zaman zaman Avrupa yakasından bile misafirlerimizi ağırlıyor :) Üstelik sizi otopark aramakla uğraştırmayarak ücretsiz otopark hizmeti de sunuyoruz.

 

Maçtan sonra bir soluklanıp, çayımızı kahvemizi içerek maçınızın değerlendirmesi yapabilirsiniz. Çaydan sonra eskiyen kramponlarınızı değiştirip, biraz alışveriş yapacaksanız bu durumda yürüyerek yolun karşısındaki Akasya AVM’ye geçebilirsiniz.

Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Hasanpaşa, Uzunçayır Kavşağı No:50, 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Toramanpark Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/maltepe/toramanpark-spor-tesisleri/3669

0 850 241 80 31

13:00 - 04:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Cafe, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kamera, Kredi Kartı, İnternet, Yemek.

HAKKIMIZDA

 

Tesisimiz Maltepe Başıbüyük bölgesinde yer almaktadır. Detaylı konum bilgisine sayfanın en alt kısmındaki "Konum" bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Rezervasyon için sayfada bulunan "Rezervasyon Yap" bölümünden istediğiniz tarih ve saati seçip rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Telefon üzerinden rezervasyon kabul edilmemektedir.

 

Tesisimizde Semaver hizmeti mevcuttur. Maçınıza geldiğinizde kafeterya kısmından Semaver siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

15 Mayıs 2022 tarihinde açılan tesisimiz kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile sporseverlere spor yapma imkanı sağlamayı amaç edinmiştir. Halı sahamız İstanbul'un Uluslararası Futbol Fedarasyonları Birliği FIFA tarafından onay almış ender halı sahalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

 

Sizi Maltepe Orman Park Vadisi içerisinde doğayla iç içe futbol oynamanın tadını çıkarırken aileniz de saha etrafında bulunan 715 metrelik yürüyüş yolu ve tesisimiz içerisinde bulunan spor aletleri ile spor yapabilir ya da ailelerin de tercih ettiği kafeteryamızda müsabakalarınızı izleyebilir.

Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Başıbüyük, Büyükbakkalköy-Ümraniye Bağlantı Yolu No:59, 34854 Maltepe/İstanbul, Türkiye


Cüneyt Çakır Ünalan Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/cuneyt-cakir-unalan-spor-tesisleri/2254

0 850 241 80 31

07:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, İnternet, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Çocuk Oyun Alanı, Kamera, Yemek, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Ünalan, Çamdere Sk. No:10, 34700 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


DEFNE HALISAHA
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/hatay/antakya/defne-halisaha/2415

0 850 241 80 31

07:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. 2020 Yılında kurulan Halısahamız 30x50 ölçülerinde olup 7*7 oynamaya müsaittir.. Duş, Otopark, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kredi Kartı, Kamera, Çocuk Oyun Alanı, Cafe, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Sümerler, 16. Sk. No:4, 31160 Antakya/Hatay, Türkiye


Hayrola Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kucukcekmece/hayrola-hali-saha-tesisleri/3627

0 850 241 80 31

12:00 - 04:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Cafe, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Çocuk Oyun Alanı, Kamera.
HAKKIMIZDA

Tesisimiz Küçükçekmece Hayrola Lunaparkın ilerisinde sahilde Revan Garden'in yanında bulunmaktadır. Detaylı konum bilgisine sayfanın en altındaki "Konum" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Krampon kiralama hizmetimiz mevcuttur.

İki sahamız ile hizmetinizdeyiz.

Rezervasyon yapmak için sayfanın en üst kısmındaki "Rezervasyon Yap" bölümünden istediğiniz tarih ve saati seçip rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Fatih Mahallesi, D-100 Kuzey Yanyolu No:13 İBB Menekşe Sahil Parkı İçi, Fatih, 34290 Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye


Futbol Merkezi
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/atasehir/futbol-merkezi/2162

0 850 241 80 31

07:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. 50 araçlık otoparkımız mevcuttur, kaleci eldiveni , kiralık ayakkabı , emanet dolabları , sosyal halı saha mevcuttur. Kafeteryamızda hertürlü yiyecek ve içecek mevcuttur. Watergarden avm nin karşısındadır tesisimiz. Sizleri tesisimizde görmekten mutluluk duyarız.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Kamera, Ayakkabı, Cafe, İnternet, Kaleci. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Barbaros Mahallesi, Sümbül Sk. 5b, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Kalkanlar Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/kocaeli/korfez/kalkanlar-hali-saha/130

0 850 241 80 31

14:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kamera, Otopark, Ayakkabı, İnternet, İbadet Alanı, Cafe, Langırt, Kredi Kartı, Yemek, Kadın Tuvaleti. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Güney Mahallesi, Avcı Sk. No:2, 41780 Körfez/Kocaeli, Türkiye


Mesa Koru Halısaha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/cankaya/mesa-koru-halisaha/1144

0 850 241 80 31

10:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Yemek, Kamera, Otopark. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Koru Mahallesi, Koru Sitesi, 06810 Çankaya/Ankara, Türkiye


Alibeyköy Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/eyupsultan/alibeykoy-hali-saha-tesisleri/2308

0 850 241 80 31

15:00 - 01:00

3 adet sahamız vardır. Alibeyköy’ün tam merkezinde ulaşımı en kolay halısahası. Alibeyköy’e giden tüm toplu taşıma araçları metro vs tesisin yanına kadar sizi getirecektir. Tesisimiz de fileler ile bölünmüş toplamda 3 halısaha vardır. Işıklandırmaları ve zemini yenilenmiş olup siz değerli spor sever müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Hijyenik soyunma odaları, kantin , wc ler gene siz değerli müşterilerimiz için düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.. Duş, Kadın Tuvaleti, Erkek Tuvaleti, Otopark, Cafe, İnternet, Yemek, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Alibeyköy, Namık Kemal Cd. no:4/L, 34060 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye


Selimiye Minyatür Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/selimiye-minyatur-saha/2430

0 850 241 80 31

07:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Cafe, Erkek Tuvaleti, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Selimiye, Tıbbiye Cd 11-1, 34668 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Halı Saha 2000
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/hali-saha-2000/2504

0 850 241 80 31

12:00 - 11:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Cafe, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kamera, Yemek, Çocuk Oyun Alanı, İbadet Alanı, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Barbaros, Nuhkuyusu Cd No:10, 34662 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Everest Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/pendik/everest-hali-saha-tesisleri/2486

0 850 241 80 31

14:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Yemek, Otopark, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Yenişehir Mh., Gülsevin Sk No:1, 34912 Pendik/İstanbul, Türkiye


Kemerburgaz Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/eyup/kemerburgaz-hali-saha/1149

0 850 241 80 31

12:00 - 01:00

3 adet sahamız vardır. Kemerburgaz Meydan veya Göktürk'ten servis kaldırılabilir.. Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, İnternet, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kamera, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Mimarsinan Mahallesi, Çatalçiftlik Sk. No:1, 34075 Eyüp/İstanbul, Türkiye


Yenisahra Stadyum Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/atasehir/yenisahra-stadyum-hali-saha/1162

0 850 241 80 31

07:00 - 01:00

4 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Kamera, Langırt, Otopark, Cafe, İnternet, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Yeni Sahra Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Cad, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Mehmet Beyazıd Anadolu Lisesi Halı Sahası
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kadikoy/mehmet-beyazid-anadolu-lisesi-hali-sahasi/2181

0 850 241 80 31

16:00 - 23:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kaleci, Cafe, Yemek, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Dumlupınar Mahallesi, Hızırbey Cd. 211-1, 34720 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Ataşehir Çamolukspor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/atasehir/atasehir-camolukspor-tesisleri/2232

0 850 241 80 31

08:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. TESİSİMİZİN HALI VE ZEMİN YENİ YAPILDI.... TESİSİMİZİN IŞIKLANDIRMA SİSTEMİ YENİ YAPILDI VE GÜÇLENDİRİLİDİ.... TESİSİMİZ ATAŞEHİRİN MERKEZİNDE ULAŞIMI KOLAY VE OTOPARK SORUNU OLMAYAN BİR MEVKİDEDİR... TADİLATTAN YENİ CIKTIĞIMIZ İÇİN ABONELERİMİZ GÜNCELLENİYOR..... ABONELİK İCİN BOŞ SAATLER MEVCUTTUR.... Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Kadın Tuvaleti, İbadet Alanı, Yemek, Kamera, Çocuk Oyun Alanı, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Barbaros, Lale Sk. 4/3, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Emir Talay Personal Trainer
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/zeytinburnu/emir-talay-personal-trainer/3679

0 850 241 80 31

10:00 - 21:00

1 adet sahamız vardır. HAKKIMDA İstanbul Topkapı Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon 2 sınıf öğrencisiyim. Futbol küçük yaşta başlayıp lisanslı bir şekilde 8 yıl hem Profesyonel hem de Amatör takımların alt yapısında oynadım. Spor bilimleri fakültesine girdiğim günden bugüne antrenörlük yapmaktayım. çeşitli futbol kulüplerinde takım antrenörlüğü ve atletik performans antrenörü olarak görev aldım.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Yemek, Çocuk Oyun Alanı, İbadet Alanı, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Merkezefendi, Merkez Efendi Tekke Sk. No:18, 34015 Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye


Stop Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/besiktas/stop-hali-saha/91

0 850 241 80 31

12:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. Ücret karşılığı kaleci temin edilir. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kaleci, Kamera, Ayakkabı, Cafe, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Akat Mahallesi, Edincik Sk., 34335 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye


Melekoğlu Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/izmir/gaziemir/melekoglu-spor-tesisleri/2449

0 850 241 80 31

18:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. Tesislerimizde pandemi kurallarına uygun olarak her yeni oynanan maçta oyunculara yıkanmış temiz bipler verilmektedir. Ayrıca her gün soyunma odaları dezenfekte edilip gelen oyuncularımıza temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Tesislerimizde ayrıca cafe kısmı da bulunup yiyecek içecek servisi de yapılmaktadır.. Otopark, Kredi Kartı, Cafe, İbadet Alanı, İnternet, Kamera, Çocuk Oyun Alanı, Yemek, Kadın Tuvaleti, Erkek Tuvaleti, Duş. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Dokuz Eylül, 308. Sk. No:15, 35410 Gaziemir/İzmir, Türkiye


Bağlarbaşı Spor Kulübü Minyatür Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/baglarbasi-spor-kulubu-minyatur-saha/3608

0 850 241 80 31

20:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Otopark, Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe.
Bağlarbaşı Spor Kulübü Minyatür Sahasıdır.
Rezervasyon için lütfen 'Rezervasyon Yap' kısmından gün ve size uygun saate kaporanızı ödemeyerek rezervasyonunuzu tamamlamanız gerekmektedir.
Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Selamiali, Vakıf Sk. 5/2, 34664 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


ATAPARK KAPALI HALI SAHA TESİSLERİ
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/atasehir/atapark-kapali-hali-saha-tesisleri/83

0 850 241 80 31

07:00 - 07:00

2 adet sahamız vardır. Tesis 7/24 hizmet vermektedir Ücret karşılığı kaleci kiralanır Kiralık ayakkabı ve eldiven mevcuttur. Duş, Otopark, Erkek Tuvaleti, Cafe, Kamera, Ayakkabı, Kaleci, Kadın Tuvaleti, Çocuk Oyun Alanı, İnternet.

Futbola verilmiş bir ömür ve sektörün içinde olmanın getirdiği yılların tecrübesi ile Atakan KURT Halı Saha Tesisleri, siz değerli konuklarımızın hizmetinde.

İstanbul’un en nezih ve ulaşımı kolay yerlerinden biri olan Ataşehir ilçesinin batı yakasında bulunan Atakan KURT Halı Saha Tesisleri, misafirlerine ayrıcalıklı hizmet için her daim hazır durumda.

İster İstanbul Çevreyolu, ister O2 otoyolu ile Atakan KURT Halı Saha Tesislerine her noktadan ulaşmak çok kolay, birçok alternatif yol güzergahı üstünde bulunan tesisimiz, siz değerli misafirlerimizin vazgeçilmez tercihi olacak.

Arkadaşlarınız ile tekrar tekrar geçirdiğiniz eğlenceli anları hatırlamak isterseniz, Atakan KURT Halı Saha Tesisleri, maçın görüntüsünü HD kaliteli kaydedip USB ile siz misafirlerimize sunuyor.

Hava koşullarının futbola engel olmadığı halı sahalarımızda üstü kapalı halı saha ayrıcalığında futbol oynamanın zevkini sizde yaşayın.


Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Barbaros Mahallesi, Fesleğen Sk. No:10, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Futbol Park
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/umraniye/futbol-park/76

0 850 241 80 31

16:00 - 00:00

3 adet sahamız vardır. Kafeteryada hafta sonları köfte ekmek, hafta içi tost bulunmaktadır. Eldiven ve krampon kiralanmaktadır.. Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Cafe, Yemek, Langırt, Kamera, Ayakkabı, Kadın Tuvaleti, Kaleci, İnternet, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, İstanbul Çevre Yolu, 34771 Ümraniye/İstanbul, Türkiye


Moda Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kadikoy/moda-hali-saha/65

0 850 241 80 31

10:00 - 22:00

2 adet sahamız vardır. Otopark 3 saate kadar ücretsizdir Maçlar kaydedilip, ücret karşılığı USB ile teslim edilir.. Duş, Erkek Tuvaleti, Cafe, Yemek, Otopark, Kamera, Kaleci, Ayakkabı.

Unutulmayacak anların geçirilebileceği bir yer mi arıyorsunuz? Dostlarınızla geçirdiğiniz eğlenceli anların bir tekrarı olsa da tekrar o eğlenceli anları hatırlamak mı istiyorsunuz?

İşte tüm bunların yapılabileceği bir yer Moda Halı Sahaları keyifle geçirdiğiniz dakikaları isteğiniz doğrultusunda kaydederek, siz değerli müşterilerimize bir kez daha o günlere gitme fırsatı sunuyor.

Moda bir başkadır, dediğinizi duyar gibiyiz, Moda Halı Sahaları’da size şehrin en güzel yerinde Moda’da harika konumu ile hizmet veriyor. Sahile yürüme mesafesinde bulunan tesisimiz, Moda Parkı’ na da oldukça yakın, eğlenceli bir akşamı böylesine güzel bir yerde geçirmeyi kim istemez…

Şehir içinde aracınıza park yeri bulmak en büyük sorunlardan biri, Moda Halı Sahaları müşterilerimizin bu sorununa 3 saate kadar ücretsiz otopark hizmeti ile çözüm sunarak, güzel anların ancak tüm ihtiyaçlara cevap verebilen bir tesiste olabileceğini gösteriyor.


 

Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Hacı Salih Efendi Mah., Şair Nefi Sk. No:34, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Sarıyer Martı Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sariyer/sariyer-marti-hali-saha-tesisleri/101

0 850 241 80 31

17:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. Ücretsiz halı saha ayakkabısı temin edilir. Ücretsiz kaleci eldiveni temin edilir. Ücretsiz futbol ekipmanı temin edilir. Ücret karşılığı kaleci temin edilir. Türkiye Futbol Federasyonu Sertifikası vardır. İlk yardım eğitimli personel bulunmaktadır.. Otopark, Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Ayakkabı, Kaleci, İbadet Alanı, İnternet, Cafe, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Merkez Mahallesi, Martı Halı Saha Tesisleri, 34450 Sarıyer/İstanbul, Türkiye


Esen Spor Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sisli/esen-spor-hali-saha/119

0 850 241 80 31

10:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Kamera, Yemek, Cafe, Ayakkabı, Kaleci, İbadet Alanı.
HAKKIMIZDA

Tesisimiz Ayazağa Beykent Üniversitesi Kampüsüne çok yakın konumda bulunmaktadır. Detaylı konum bilgisine sayfanın en alt kısmındaki "Konum" bölümünden bakabilirsiniz. 

Rezervasyon oluşturmak için "Rezervasyon Yap" bölümünden istediğiniz tarih ve saati seçerek rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Ayazağa Mahallesi, Naci Canan Tuncer Sk. 4-1, 34396 Şişli/İstanbul, Türkiye


Ayazağa Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sisli/ayazaga-hali-saha/121

0 850 241 80 31

15:00 - 01:00

3 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kamera, Otopark, Kaleci, Ayakkabı, Cafe, Yemek, Langırt, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Ayazağa Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Cd No:6, 34396 Şişli/İstanbul, Türkiye


Bağlarbaşı Spor Kulübü Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/baglarbasi-spor-kulubu-hali-saha/1146

0 850 241 80 31

20:00 - 01:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Langırt, Kamera, İbadet Alanı, Ayakkabı. SAHA 2 MİNYATÜR SAHADIR. MAKSİMUM 10 KİŞİ OYNANMAKTADIR. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Selamiali Mahallesi, Su Deposu Sokağı No:1, 34664 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Maltepe Spor Sahil Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/maltepe/maltepe-spor-sahil-hali-saha/2176

0 850 241 80 31

10:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe, Yemek, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Yalı Mahallesi, Turgut Özal Blv. No:229, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye


Akatlar Spor Kulübü Derneği
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/besiktas/akatlar-spor-kulubu-dernegi/2236

0 850 241 80 31

15:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kaleci, Langırt, Kamera, Cafe, Kadın Tuvaleti. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Akat Mahallesi, Canik sokağı No:286, 34335 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye


Dost Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/avcilar/dost-hali-saha/3626

0 850 241 80 31

13:00 - 00:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kredi Kartı, Otopark, Cafe, İnternet, Kamera.
HAKKIMIZDA

Tesisimiz Avcılar Ambarlı bölgesinde bulunmaktadır. Detaylı konum bilgisine sayfanın en altındaki "Konum" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Saha1 zemini yenilenmiş 7-7 oynanabilen büyük sahamızdır. 

Saha2 6-6 oynanan üst taraftaki sahamızdır.

Rezervasyon oluşturmak için sayfanın en üst bölümündeki "Rezervasyon Yap" bölümünden tarih ve saat seçip rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Ambarlı, Lütfü Kalfa Sk. No:2, 34315 Avcılar/İstanbul, Türkiye


Hasan Özaydın Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/hasan-ozaydin-spor-tesisleri/2173

0 850 241 80 31

19:00 - 01:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Kaleci, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Çocuk Oyun Alanı, Yemek, Kamera, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Çengelköy, Çengelköy Bostan Sk. No:6, 34680 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Canberk Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/cankaya/canberk-hali-saha/2366

0 850 241 80 31

09:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Duş, Otopark, Yemek, İnternet, Cafe, Kamera, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Oran, Turan Güneş Blv. 128/A, 06530 Çankaya/Ankara, Türkiye


İstinye Spor Kulübü
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sariyer/istinye-spor-kulubu/66

0 850 241 80 31

13:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. Ücret karşılığı kaleci temin edilir.. Duş, Erkek Tuvaleti, Cafe, Langırt, Kamera, Kadın Tuvaleti, Yemek, İnternet, Kaleci, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

İstinye, Tersane, 34460 Sarıyer/İstanbul, Türkiye


Kireçburnu SK Halı Saha Tesisi
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sariyer/kirecburnu-sk-hali-saha-tesisi/68

0 850 241 80 31

15:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. Tesisimizde Sosyal Halı Saha bulunmaktadır.. Duş, Erkek Tuvaleti, Cafe, Kamera, İnternet, Otopark, Yemek, Langırt, Kaleci, Ayakkabı, İbadet Alanı, Kadın Tuvaleti.

 

Tarihi dokusu bozulmamış; Leyla ile Mecnun, Siyah Beyaz Aşk ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Kireçburnu semtinde bulunan bakımlı ve şirin tesisimiz Kireçburnu Spor Kulübü halı sahada maç yapmak size çok iyi gelecek. Birçok gezginin turistik geziler yaptığı bu semti halı saha ve spor tutkusuyla ziyeret etmenin de çok farklı bir deneyim olacağına eminiz.

Tecrübeli kulüp yönetimi ile nezih bir tesiste maç keyfini doyasıya yaşayacağınıza hiç şüpheniz olmasın.

Sizler 12 kişilik sahamızda maçınızı yaparken, arkadaşlarınız da kışın kapalı kefateryadan, yazın terastan gollerinizi merakla takip edecek J

Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Kireçburnu Mahallesi, Spor Tesisleri, 34457 Sarıyer/İstanbul, Türkiye


Şahin Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/sahin-spor-tesisleri/75

0 850 241 80 31

12:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. Bilardo salonu bulunmaktadır.. Duş, Erkek Tuvaleti, Cafe, Langırt, Otopark, Kamera, Yemek. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Beylerbeyi Mahallesi, Beybostanı Sk. No:6, 34676 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Garden Park Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/atasehir/garden-park-hali-saha-tesisleri/77

0 850 241 80 31

07:00 - 02:00

2 adet sahamız vardır. Türkiye Futbol Federasyonu 4 yıldız onaylı nadir halı sahalardan biri olan GARDENPARK Halı Saha 2011 yılından bu yana 30 m x 60 m kapılı saha ve 24 m x 42 m açık saha ile siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yapmaktadır. Turizm belgeli olup temiz, hijyenik ve ulaşımı kolay olup siz değerli konuklarımıza kolaylık sağlamak için ücretsiz otopark ve sosyalhalısaha.com aracılığıyla ücretsiz maç kaydı izleme olanağı sunmaktayız.. Duş, Erkek Tuvaleti, Cafe, Yemek, Kredi Kartı, Otopark, Kamera, Çocuk Oyun Alanı, İnternet, Ayakkabı, Kadın Tuvaleti, Kaleci, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Barbaros Mahallesi, Lale Sk. No:8, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


VIP Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kagithane/vip-hali-saha/95

0 850 241 80 31

12:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. Soyunma odalarında kişiye özel şifreli dolaplar mevcuttur. Kişiye özel havlular, terlikler, saç kurutma makinesi mevcuttur. Tesiste 14 kişilik sauna mevcut, sauna için ekstra ücret talep edilmemektedir.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Kredi Kartı, Langırt, Kamera, Cafe, Ayakkabı, İbadet Alanı, İnternet.

Lüks ve kalitenin tadını çıkarın, VIP Halı Saha değerli konuklarımıza krallara yakışır hizmet ve tesis anlayışı ile size kendinizi özel hissettirmeyi hedefliyor.


VIP Halı Saha, daha halı sahamıza adımınızı attığınız ilk andan itibaren, sunduğu kaliteli hizmet anlayışını sizlere hissettiriyor. VIP Halı Saha’ da, hava koşulları ne olursa olsun eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamak için kapalı halı saha ve VIP tribün deneyimini siz değerli konuklarımızın hizmetine sunuyor.Halı saha da geçirdiğiniz o unutulmaz anlar sonrası güzel bir sauna iyi olmaz mı? VIP Halı Saha, tesisimiz bünyesinde 14 kişilik sauna hizmeti ile spor sonrası keyifle vakit geçirmenizi sağlıyor, üstelik bu hizmet için ekstra ücret de talep edilmemektedir. Değerli konuklarımızın güvenle vakit geçirmesi için odalarımız da değerli eşyalarınızı bırakabileceğiniz şifreli dolap hizmeti, ücretsiz WiFi, eğlencenin vazgeçilmezi Langırt gibi birçok hizmet ile tesisimizin sizler için sunduğu ayrıcalıkları ile vazgeçilmezleriniz arasında yer alacağımıza eminiz.
Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Nurtepe, Hasbahçe Cd. 54-1, 34406 Kağıthane/İstanbul, Türkiye


Hasbahçe Kapalı Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kagithane/hasbahce-kapali-hali-saha-tesisleri/96

0 850 241 80 31

16:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Kamera, Cafe, Çocuk Oyun Alanı, Kaleci, Ayakkabı, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Gürsel Mahallesi, Dereboyu Sk. No:28, 34400 Kağıthane/İstanbul, Türkiye


İHKİB Ay-Tu Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kagithane/ihkib-ay-tu-hali-saha-tesisleri/97

0 850 241 80 31

14:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. Kaleci eldiveni temin edilir.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Kredi Kartı, Langırt, Kamera, Cafe, Çocuk Oyun Alanı, İbadet Alanı, Ayakkabı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Gürsel Mahallesi, Görgülü Sk. No:19, 34400 Kağıthane/İstanbul, Türkiye


Bulvar Spor Kapalı ve Açık Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kartal/bulvar-spor-kapali-ve-acik-hali-saha-tesisleri/109

0 850 241 80 31

07:00 - 21:00

3 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Cafe, Yemek, Kamera, Otopark, Ayakkabı, Langırt, İbadet Alanı, İnternet, Çocuk Oyun Alanı, Kadın Tuvaleti.

 

Bulvar Spor Kapalı ve Açık Halı Saha Tesisleri, değerli futbol severlere en iyi hizmeti verebilmek için konuklarını bekliyor. Kartal ilçesinde tercihinizi yapabileceğiniz evinizin konforunda bir tesis.

Bulvar Spor Kapalı ve Açık Halı Saha Tesisleri, futbol severlerin tercihine iki farklı halı sahayı sunuyor. Halı sahalarımızı, hava koşulları ne olursa olsun, değerli konuklarımızın eğlenceden asla geri kalmaması için kapalı tercihi ve açık havada futbol oynamak isteyen konuklarımız için de üstü açık seçeneği ile hizmetinize sunmaktayız. 25m*45m boyutlarındaki halı sahamız, minyatür halı sahaya çevrilebilmektedir.

‘Ayakkabımı evde unuttum’ ya da ‘Şimdi nereden spor ayakkabısı bulurum’ dediğinizi duyar gibiyiz, bu durum arkadaşlarınız ile geçireceğiniz eğlenceli anlara engel değil, çünkü Bulvar Spor Kapalı ve Açık Halı Saha Tesisleri futbol sever misafirlerimize her numara ayakkabı kiralama hizmetini de sunuyor.


Bulvar Spor Kapalı ve Açık Halı Saha Tesisleri, hizmetleri ile farkı yaşamanız için sizleri de tesislerine bekliyor.
Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Karlıktepe, Şht. Dursun Kaya Sk. No:19, 34870 Kartal/İstanbul, Türkiye


Çelikspor Tesisleri Kartal Sahil
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kartal/celikspor-tesisleri-kartal-sahil/112

0 850 241 80 31

14:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. Kartal sahil hattı üzerinde 30 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sahamız diğer standart 7-7 halı sahalardan büyük olmakla beraber toplamda 18-20 kişiliktir. Saha ücretimize dahil olarak herkese 1'er adet su ve 2 adet çay hizmetimiz mevcuttur. Kalite, hizmet ve Güven istiyorsanız sizleri de Kartal Çelikspor Tesislerine bekliyoruz.. Duş, Erkek Tuvaleti, Yemek, Kamera, Cafe, İbadet Alanı, Otopark, İnternet, Langırt, Ayakkabı, Çocuk Oyun Alanı, Kadın Tuvaleti, Kaleci, Kredi Kartı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Kordonboyu Mahallesi, Kartal Spor Tesisleri, 34860 Kartal/İstanbul, Türkiye


Görkem Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/fatih/gorkem-hali-saha-tesisleri/115

0 850 241 80 31

13:00 - 01:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, İnternet, Cafe, Ayakkabı, Kaleci, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Mevlanakapı Mahallesi, Tekke Maslağı Çk. No:7, 34104 Fatih/İstanbul, Türkiye


Avcılarspor Halısaha Tesisi
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/avcilar/avcilarspor-halisaha-tesisi/122

0 850 241 80 31

14:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Ayakkabı, Kaleci, Cafe, Yemek, Langırt, İnternet, Çocuk Oyun Alanı, Kadın Tuvaleti. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Gümüşpala, Alsancak Sk. No:12, 34320 Avcılar/İstanbul, Türkiye


Poligon Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sariyer/poligon-spor-tesisleri/123

0 850 241 80 31

14:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Cafe, Kamera, Yemek, Otopark, Kaleci, Ayakkabı, Kadın Tuvaleti, İnternet, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Poligon Mahallesi, Girne Cd. No:54, 34460 Sarıyer/İstanbul, Türkiye


La Liga Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sancaktepe/la-liga-hali-saha/125

0 850 241 80 31

15:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kamera, Cafe, Otopark, Ayakkabı, Langırt, Yemek. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Abdurrahmangazi Mahallesi, Atayolu Cd. No:197, 34887 Sancaktepe/İstanbul, Türkiye


Hasyıldız Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/kocaeli/gebze/hasyildiz-hali-saha/129

0 850 241 80 31

07:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Kamera, Yemek, Cafe, Ayakkabı, İnternet, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Tatlıkuyu Mahallesi, 1301/3. Sk. No:12, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye


Mesa Konutkent 2 Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/yenimahalle/mesa-konutkent-2-hali-saha/132

0 850 241 80 31

15:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. Halı Sahayız ezelden, aman gol yeme beşikten. Duş, Erkek Tuvaleti, Yemek, Otopark, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Bozova Sk. No:4, 06810 Yenimahalle/Ankara, Türkiye


Bahçeli Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/cankaya/bahceli--hali-saha/1132

0 850 241 80 31

07:00 - 21:00

1 adet sahamız vardır. Bahçeli 7. cadde girişinde Adnan Ötüken Parkı'ndaki halı sahamız siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Türkiye'de yalnızca halı sahamızda olan sıcak havalarda yağmurlama sistemiyle serin maç keyfi!. Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Ayakkabı, Cafe, Kaleci. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Adnan Ötüken Parkı, 06490 Çankaya/Ankara, Türkiye


Seyran Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/cankaya/seyran-hali-saha/1134

0 850 241 80 31

07:00 - 21:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Ayakkabı, Kaleci, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Göktürk Mahallesi, Bağlar Cd. 121-131, 06670 Çankaya/Ankara, Türkiye


Kırkkonaklar Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/cankaya/kirkkonaklar-hali-saha/1138

0 850 241 80 31

13:00 - 00:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Langırt, Otopark, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Kırkkonaklar, 315. Caddesı No:9, 06610 Çankaya/Ankara, Türkiye


Medeniyet Üniversitesi Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kadikoy/medeniyet-universitesi-hali-saha-tesisleri/1141

0 850 241 80 31

09:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. Tesiste halı sahanın dışında 2 adet tenis kotu, 2 adet basket / voleybol sahası bulunmaktadır.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Ayakkabı, Çocuk Oyun Alanı, Cafe, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Dumlupınar Mahallesi, D100, 34720 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Gözde Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/esenyurt/gozde-spor-tesisleri/1154

0 850 241 80 31

15:00 - 02:00

3 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Kamera, Langırt, Kredi Kartı, Otopark, Ayakkabı, Cafe, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Namık Kemal, Adile Naşit Blv. No:43, 34513 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul, Türkiye


Asil Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/umraniye/asil-spor-tesisleri/2167

0 850 241 80 31

12:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında üstü kapalı halı saha tesisi. Kafeterya, soyunma odaları, sıcak su, geniş otopark vardır.. Duş, Erkek Tuvaleti, Yemek, Kamera, Langırt, Otopark, Ayakkabı, Cafe, İnternet, İbadet Alanı, Kadın Tuvaleti. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Elmalıkent Mahallesi, TRT Cd. No:16, 34764 Ümraniye/İstanbul, Türkiye


Üsküdar Amatör Spor Kulüpleri İşletmesi Sahası
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/uskudar-amator-spor-kulupleri-isletmesi-sahasi/2168

0 850 241 80 31

07:00 - 21:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Kamera, Ayakkabı, Cafe, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Murat Reis Mahallesi, Katibim Aziz Sok. No:20, 34664 Üsküdar/Istanbul, Türkiye


Valide Tayfun Spor Kulübü Sahası
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/valide-tayfun-spor-kulubu-sahasi/2169

0 850 241 80 31

07:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Yemek, Kamera, Cafe, Langırt, Ayakkabı, Otopark, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Murat Reis Mahallesi, Huzur Cami Sk. No:6, 34664 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Karabekir Spor Kulübü Sahası
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/umraniye/karabekir-spor-kulubu-sahasi/2170

0 850 241 80 31

14:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Cafe, Çocuk Oyun Alanı, İnternet, Kaleci, Ayakkabı, Otopark, İbadet Alanı, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Topağacı Mahallesi, Gerze Sk. 4-1, 34766 Ümraniye/İstanbul, Türkiye


Ümraniye Spor Kulübü Hekimbaşı Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/umraniye/umraniye-spor-kulubu-hekimbasi-tesisleri/2171

0 850 241 80 31

15:00 - 01:00

3 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

İnkılap Mahallesi, Hekimbaşı Spor Tesisleri, 34768 Ümraniye/İstanbul, Türkiye


Bostancı Oto Sanayi Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/atasehir/bostanci-oto-sanayi-hali-saha-tesisleri/2172

0 850 241 80 31

14:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Yemek, Cafe, Ayakkabı, Otopark, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

İçerenköy Mahallesi, Erguvan Sk. No:1, 34752 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Kavacık Spor Kulübü Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/beykoz/kavacik-spor-kulubu-hali-saha-tesisleri/2174

0 850 241 80 31

13:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Kadın Tuvaleti, Erkek Tuvaleti, Çocuk Oyun Alanı, İnternet, Yemek, Kamera, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Kavacık Mahallesi, Otağtepe Cd. 14 A, 34810 Beykoz/İstanbul, Türkiye


Çengelköy Spor Kulübü Halı Sahası
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/cengelkoy-spor-kulubu-hali-sahasi/2177

0 850 241 80 31

13:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Cafe, Kamera, Langırt, Çocuk Oyun Alanı, Ayakkabı, Otopark, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Kuleli Mh, Şekip Ayhan Özışık Cd. No:74, 34684 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Mengiroğlu Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/umraniye/mengiroglu-spor-tesisleri/2178

0 850 241 80 31

15:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Langırt, Yemek, Kamera, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Kazım Karabekir Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Cd No:58, 34766 Ümraniye/İstanbul, Türkiye


Umut Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/atasehir/umut-hali-saha/2183

0 850 241 80 31

13:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, İnternet, Langırt, Çocuk Oyun Alanı, Yemek, Cafe, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Ataşehir Ferhat Paşa Mahallesi, 43. Sk. No:73, 34779 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Dedeoğlu Özdemir Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/beykoz/dedeoglu-ozdemir-hali-saha/2186

0 850 241 80 31

13:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Langırt, Çocuk Oyun Alanı, Yemek, Cafe, Kamera. Beykoz'da eşsiz bir halı saha maçı yapmak ister misiniz? Dedeoğlu Özdemir Halı Saha Tesisleri'nde rezervasyon yapmanın en kolay yolu Olleyy.com. Maç keyfi elinizin altında. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Çiğdem Mahallesi, Dedeoğlu Cd. No:1, 34800 Beykoz/İstanbul, Türkiye


Çengelköy Kapalı Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/uskudar/cengelkoy-kapali-hali-saha/2187

0 850 241 80 31

14:00 - 04:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Langırt, Kamera, Ayakkabı, Kaleci, Çocuk Oyun Alanı, Cafe, İbadet Alanı, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Çengelköy, İmam-ı Azam Cami Sk. No: 8, 34680 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Yalıncak Yavuzlar
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/trabzon/trabzon-merkez/yalincak-yavuzlar/2191

0 850 241 80 31

07:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. maçlardan sonra çay ikramdır. Cafe, İnternet, Erkek Tuvaleti, Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Merkez, Trabzon Rize Yolu No:2900, 61220 Yalıncak/Trabzon Merkez/Trabzon, Türkiye


Akademipark Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sancaktepe/akademipark-spor-tesisleri/2194

0 850 241 80 31

14:00 - 03:00

2 adet sahamız vardır. İstanbul’un en büyük kapalı halı sahaları(53*31) 30 araçlık otoparkı Yerleşkesinde 500 Dikilmiş Çam Ağacı Kar yağmur ve rüzgardan etkilenmeyen Kapalı tribünleri 8 Adet 25m2 soyunma Odaları ve her odada duş imkanları Kamera Sistemi Maç sonu maçını izleme olanağı Bünyesinde Göztepe Futbol Okulu Aile ve çocuklarınız için güvenilir bir tesis. Ve kocaman güleryüz.... Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Ayakkabı, Kamera, Langırt, Cafe, İbadet Alanı, İnternet, Çocuk Oyun Alanı, Kaleci. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Abdurrahmangazi, Akademipark Spor Tesisleri, Ravza Caddesi, Bahriye Sk. No:5, 34887 Sancaktepe/İstanbul, Türkiye


Dolayoba Spor
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/pendik/dolayoba-spor/2197

0 850 241 80 31

12:00 - 02:00

3 adet sahamız vardır. 11 e 11 maç yapmak istiyorsunuz fakat bir türlü bu büyüklükte saha bulamadınız. Artık bu çok kolay. Pendik'tee harika bir zeminde 11'e 11 maç keyfi için sizleri tesisimize bekliyoruz. Yapacağınız işlem çok basit. Bir tıkla rezervasyonunuzu tamamlayıp Camp Nou ambiyansında her hafta aynı heyecanla terinizi ve stresinizi atacaksınız.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Langırt, Cafe, Kaleci, Ayakkabı, İbadet Alanı, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Velibaba Mahallesi, Hukukçular Cd. No:48, 34896 Pendik/İstanbul, Türkiye


Başkent Kapalı Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/cankaya/baskent-kapali-hali-saha/2199

0 850 241 80 31

16:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Langırt, Cafe, Çocuk Oyun Alanı, Ayakkabı, İnternet, İbadet Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Naci Çakır, Sinan Cd. No:70, 06450 Çankaya/Ankara, Türkiye


Beysan Arena Kapalı Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/beylikduzu/beysan-arena-kapali-hali-saha/2210

0 850 241 80 31

14:00 - 03:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Langırt, Kamera, Ayakkabı, İbadet Alanı, Cafe, Kaleci, İnternet.
HAKKIMIZDA

Sahamız Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Beysan Sanayi Sitesi içerisindedir. Detaylı konum bilgisine sayfanın en altındaki "Konum" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sahamızda krampon kiralama mevcuttur. Eldiven satılmaktadır. 

Rezervasyon için sayfanın en üst kısmındaki "Rezervasyon Yap" bölümünden rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Yakuplu Mahallesi, Barış Sk. No:9, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye


Hayat Park Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/kucukcekmece/hayat-park-hali-saha/2214

0 850 241 80 31

09:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Langırt, Kamera, Ayakkabı, İbadet Alanı, İnternet, Cafe, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Halkalı Merkez, Göl Sk. No:12, 34303 Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye


Egemen Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/adana/seyhan/egemen-hali-saha/2218

0 850 241 80 31

09:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. TESİSİMİZDE 12 ADET SICAK SOĞUK İÇECEK İKRAMIMIZDIR, SAHA İÇERİSNDE 4 KAMERAYLA ÜCRETSİZ ÇEKİM YAPILIP YOUTUBE KANALINDAN PAYLAŞILMAKTADIR. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Kamera, Cafe, Kaleci, Ayakkabı, İnternet, Yemek, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Akkapı Mahallesi, 12139. Sk. No:13, 01040 Seyhan/Adana, Türkiye


Kuşcağız AYM Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/kecioren/kuscagiz-aym-hali-saha/2220

0 850 241 80 31

07:00 - 21:00

1 adet sahamız vardır. . Ayakkabı, İbadet Alanı, Duş, Erkek Tuvaleti, İnternet, Kadın Tuvaleti, Cafe, Otopark, Yemek, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Pınarbaşı Mahallesi, Sanatoryum Cd. No:240, 06280 Keçiören/Ankara, Türkiye


Zigana 1 Spor Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sancaktepe/zigana-1-spor-tesisleri/2228

0 850 241 80 31

14:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. SANCAKTEPE MERKEZDE ULAŞIMI KOLAY BİR KONUMDADIR.KİRALIK ELDİVEN VE KRAMPON,HALI SAHA AYAKKABISI MEVCUTTUR HAFTASONLARI ÖZEL KALECİ EĞİTİMİ VE FUTBOL OKULU EĞİTİMİ MEVCUTTUR KİRALIK KALECİ VERİLEBİLİR. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Langırt, Kamera, Cafe, Ayakkabı, İbadet Alanı, İnternet, Kaleci. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Kemal Türkler Mahallesi, Neyzen Sk. No:3, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul, Türkiye


Avcılar Park Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/avcilar/avcilar-park-hali-saha/2238

0 850 241 80 31

16:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kaleci, Kadın Tuvaleti, Langırt, Çocuk Oyun Alanı, Yemek, Cafe, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Cihangir, Osman Özberk Park İçi Yolu, 34310 Avcılar/İstanbul, Türkiye


All Star Halı Saha Beylikdüzü
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/beylikduzu/all-star-hali-saha-beylikduzu/2239

0 850 241 80 31

19:00 - 01:00

3 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Langırt, Çocuk Oyun Alanı, Kaleci, Yemek, Kamera, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Barış Mahallesi, Akdeniz Cd. No:10, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye


All Star Halı Saha Esenyurt
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/esenyurt/all-star-hali-saha-esenyurt/2240

0 850 241 80 31

12:00 - 01:00

3 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kaleci, Langırt, Çocuk Oyun Alanı, Kamera, Yemek, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Akçaburgaz Mahallesi, 169. Sk., 34522 Esenyurt/İstanbul, Türkiye


Altınay Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/fatih/altinay-hali-saha-tesisleri/2244

0 850 241 80 31

14:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, Ayakkabı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Langırt, Cafe, Kamera, Yemek. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Ayvansaray, Hoca Çakır Cd. No:78, 34087 Fatih/İstanbul, Türkiye


For Life Halı Saha Tesisleri Beylikdüzü
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/beylikduzu/for-life-hali-saha-tesisleri-beylikduzu/2258

0 850 241 80 31

15:00 - 03:00

2 adet sahamız vardır. . Duş, Otopark, İbadet Alanı, Erkek Tuvaleti, İnternet, Kadın Tuvaleti, Çocuk Oyun Alanı, Cafe, Kamera, Yemek. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Yakuplu Mh., 95. Sk. No:1, 34524 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye


Bartın Santra Halı Saha Tesisi
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/bartin/bartin-merkez/bartin-santra-hali-saha-tesisi/2314

0 850 241 80 31

15:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Cafe, Kamera, İbadet Alanı, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

J86C+5H Bartın Merkez/Bartın, Türkiye


Albayrak Spor Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/gaziosmanpasa/albayrak-spor-hali-saha-tesisleri/2357

0 850 241 80 31

12:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. Türkiye'nin en kaliteli halı sahalarından birinde futbol oynadınız mı? Albayrak Halı Saha tesisleri, hem temizliği hem de profesyonelliğiyle öne çıkıyor. Bünyesinde birçok spor branşını barındıran Albayrak Spor, halı saha alanında da farkını ortaya koyuyor. Süper Lig seviyesindeki suni çimi, temiz soyunma odaları, geniş bekleme alanı ve kale arkası tribünüyle Albayrak Spor Halı Saha tesisleri hizmetinizde.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Kamera, Çocuk Oyun Alanı, Cafe, İbadet Alanı, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Karayolları, Hekimsuyu Cd. No:113, 34255 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Türkiye


ARDA TURAN SPOR TESİSLERİ BAYRAMPAŞA
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/bayrampasa/arda-turan-spor-tesisleri-bayrampasa/2370

0 850 241 80 31

14:00 - 00:00

3 adet sahamız vardır. REZERVASYON YAPACAK MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE; SAHA1: YARIM SAHA SAHA2: YARIM SAHA SAHA3: TAM SAHA. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Cafe, İbadet Alanı, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Altıntepsi, Uygur Cd. 2-1, 34035 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye


Tempo Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/maltepe/tempo-hali-saha-tesisleri/2426

0 850 241 80 31

07:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Cafe, Otopark, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Feyzullah, Hatboyu Sk. 7/9, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye


Nokta Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/umraniye/nokta-hali-saha-tesisleri/2428

0 850 241 80 31

12:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. Tesisimiz normal halı saha standart boyutundan büyüktür. Ölçüsü 35x55 ebatındadır. Maksimum 8-8 olarak toplamda 16 kişi ile oynanabilir. Lokasyon olarak Ümraniye, Ataşehir ve Kadıköy bölgelerine yakındır. Konum sayfanın en altında mevcuttur.Ümraniye Nabi Avcı Anadolu Lisesinin hemen yanında bulunmaktayız. Kapora ödemesi olmadan rezervasyon yapılamamaktadır.. Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Cafe. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

İstiklal, 3018. Sk. No:2, 34762 Ümraniye/İstanbul, Türkiye


Trabya Spor Kulubü Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/sariyer/trabya-spor-kulubu-hali-saha-tesisleri/2433

0 850 241 80 31

14:00 - 22:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Cafe, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Tarabya, Nur Sk. 2 A, 34457 Sarıyer/İstanbul, Türkiye


Başakşehir Özcan Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/basaksehir/basaksehir-ozcan-hali-saha/2458

0 850 241 80 31

14:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Yemek, Otopark, Kamera, Cafe, İnternet, İbadet Alanı, Kredi Kartı, Kadın Tuvaleti, Çocuk Oyun Alanı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Güvercintepe, Gerger Sk. 26 B, 34494 Başakşehir/İstanbul, Türkiye


Batıkent Kartal Sk Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/ankara/yenimahalle/batikent-kartal-sk-hali-saha/2541

0 850 241 80 31

15:00 - 01:00

1 adet sahamız vardır. Batıkent'in En Yeni Sahası .. Erkek Tuvaleti, Cafe, Otopark, Kredi Kartı. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Turgut Özal, 2178. Sk No:20, 06370 Yenimahalle/Ankara, Türkiye


ORHANLI OKYANUS KAPALI HALISAHA
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/tuzla/orhanli-okyanus-kapali-halisaha/2545

0 850 241 80 31

09:00 - 02:00

1 adet sahamız vardır. KAPALI HALISAHA. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Kamera, Otopark, Cafe, İbadet Alanı, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Orhanlı Mh., Ayazpınar Cd. No:17, 34956 Tuzla/İstanbul, Türkiye


Tugay Halı Saha
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/yozgat/yozgat-merkez/tugay-hali-saha/2564

0 850 241 80 31

10:00 - 03:00

1 adet sahamız vardır. TEL NO: 0354 217 05 05 Yozgat Merkez Sarıhacılı Mahallesi'nde yeniden hizmetinize açılan Tugay Halı Saha, 7/24 sizlere hizmet vermektedir. İsteğe bağlı olarak müşterilerimiz için servis hizmetimiz mevcuttur. Maç sonrasında sıcak soğuk ikramlarımız bulunmaktadır.. Duş, Erkek Tuvaleti, Otopark, Kredi Kartı, Kamera. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

QQV5+7M Sarıhacılı/Yozgat Merkez/Yozgat, Türkiye


Ispartakule Ergün Penbe Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/avcilar/ispartakule-ergun-penbe-hali-saha-tesisleri/3621

0 850 241 80 31

12:00 - 03:00

3 adet sahamız vardır. . Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Cafe, Otopark, Kamera, Kredi Kartı, İbadet Alanı, İnternet.

HAKKIMIZDA

Eski milli futbolcumuz Ergün Penbe’nin Ispartakule’deki şubesidir. Konum bilgisine detaylı olarak sayfanın en altındaki "Konum" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tesisimizde 3 adet saha bulunmaktadır. Saha ölçüleri eşittir.

Tesisimize kaporasız maç kesinlikle verilmemektedir.

Tesisimizin online sistemi Olleyy üzerinden rahatlıkla rezervasyon yapabilirsiniz.
Rezervasyon yapmak için sayfanın en üst kısmındaki "Rezervasyon Yap" bölümünden istediğiniz tarih ve saati seçip rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Tahtakale, Çilek Sokak No:26, 34325 Avcılar/İstanbul, Türkiye


World Point Halı Saha Tesisleri
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/buyukcekmece/world-point-hali-saha-tesisleri/3624

0 850 241 80 31

13:00 - 04:00

1 adet sahamız vardır. . Otopark, Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Kamera, Kredi Kartı, Çocuk Oyun Alanı, İnternet, İbadet Alanı, Cafe.
HAKKIMIZDA

Tesisimiz Beylikdüzü Büyükçekmece arasında ulaşımın kolay olduğu World Point Tesisleri içerisinde yer almaktadır. Detaylı konum bilgisine sayfanın en altındaki "Konum" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Krampon kiralama hizmetimiz mevcuttur. 

Rezervasyon oluşturmak için sayfanın en üst kısmındaki "Rezervasyon Yap" bölümünden tarih ve saat seçerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Pınartepe, Zerrin Sk. No:3, 34500, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Türkiye


Kamp Kuşağı
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/halisaha/istanbul/cekmekoy/kamp-kusagi/3630

0 850 241 80 31

00:00 - 00:00

1 adet sahamız vardır. HAKKIMIZDA KAMP KUŞAĞI NASIL KURULDU? Kamplar, doğa yürüyüşleri, yayla yayla gezmeler, kültür, tarih gezileri daha neler neler.. Bir gün batımında, bir gölün kenarında, bir dağın yamacında, bir şelalenin kıyısında, vadilerde, nehirlerde kamp yaparak yaban hayatın içerisinde oldum hep. Doğanın bana sunduğu bütün güzellikler benim cennetim oldu kısacası. Nefes aldığımı hisseder olmuştum. Kimseye ihtiyacım olmadığını öğretmişti bana doğa. Yönümü bulmayı, hayvanlar ve bitkilerle dost olmayı, kendi evimi yapmayı, ilk yardımı, acil durumları ve sınırlarımı zorlamayı öğretmişti.. Hayal gücümü, yaratıcılığımı fazlasıyla geliştirmemi sağlamıştı. Bakmak ile görmek arasındaki farkı anlamıştım. 3000 Rakımda Ayıların bol olduğu bir ormanda, bardaktan boşalırcasına yağmurda , bir adım ötemi göremeyeceğim sisin içinde kaybolmuştum. Likya yolunu yürürken 4 tane köpek saldırısına uğramıştım. Bafa gölünde ıssız bir adada yılanların bol olduğu bir gölde düşme tehlikesi yaşamıştım. Karadeniz’de Kaçkar dağlarının eteklerinde yağan yağmurun altında Ben Özgürüm ! çığlıkları atmıştım. Yine Kaçkar dağlarında yemeğimiz yokken dereden arıttığımız suyla , taş gibi olmuş ekmeği bulamaç çorba yaparken buna da şükür demiştim. Ölüdeniz’de gökyüzünde bir kuş gibi yamaç paraşütüyle süzülürken Hayat Seni Çok Seviyorum diye bağırmıştım. Mardin’de çocuklara gülümsemiştim, gülümsetmiştim. Dalyan Deltasında bir meteor gecesinde gökyüzünde yıldızlar şölen yaparken kayan yıldızla bu günlerin dileklerini dilemiştim. Ben bunları yaparken insanlar hep bana gülerek,deli bu kız diyerek dalga geçer olmuştu. Ama ben kendi doğrularımdan, yaşama tutkumdan hiç vazgeçmedim. İnsanların benim hayatıma müdahale etmelerine asla izin vermedim. Kendi yolumu kendim çizdim. Adımın anlamı mutluluk, sonu olmayan, hep kalacak olan. Sonsuz manzaralara daldığım zaman ,dalan gözlerin arkasında hep umut ve mutluluk vardı. Ben gittiğimde bile adım kalacaktı, izim duyulacaktı. Birinin hayatına,mutluluğuna,ruhuna,eline,omzuna,yüreğine bazen söz,bazen göz,bazen bir tebessüm çoğu zamanda kalbimle dokunacaktım. Çünkü sevgi kazanacaktı. Bir insanı sevmekle başlayacaktı her şey. 2021 Yaz aylarında ülkemizde gelişen yangın ormanlarında Fethiye-Köyceğiz bölgesinde gönüllü olarak görev aldım. Karış karış her santimetre karesinde anılarımın olduğu yerlerde orman yanarken evlat acısı yaşayan bir annenin acısını yaşar oldum. Ağaçların hıçkıra hıçkıra ağladığını gördüm. Kurtarın bizi der gibi yalvardıklarını gördüm. Ülkece ağladık, üzüldük ,sinirlendik, sisteme karşı çıktık. O andan kopmak, sıyrılmak istedik. Ama yangın bitişinde bir yere uzanıp kafamızı gökyüzüne çevirip yıldızları izlediğimizde yine umudu gördük.. Ruh hali ne varsa sanırım hepsini yaşadık. Hayat boyu hiç unutamayacağımız iyi ve kötü anılar koyduk heybemize. İyiler olmaya devam etsinde kötüler son bulsun dedik. Yeniden yeşerteceğiz dedik. Bir şey yapmalıydım.3 tarafı denizlerle çevrili ,dünyanın en güzel coğrafi konumuna sahip,4 mevsimi yaşayan doğal güzellikleriyle insanı büyüleyen bu cennet ülkem yok olmamalıydı. Gelecek kuşaklara bilinçli, doğayı koruyan, doğada nasıl yaşaması gerektiğini bilen çocuklar yetiştirmeliydim. Ne biliyorsam öğretmeliydim. Bir çocuğu bile değiştirsem bu benim çok büyük tutkuya dönüşecekti. 2019 yılında kamp etkinlikleri düzenlemeye başladım. Fakat sonrasında tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi sebebiyle 3 yıl boyunca tek tük okul kampları yaptım. Ve şimdi X kuşağı Y kuşağı derken neden birde Kamp Kuşağı olmasın dedim. 2022 Mayıs ayında Kamp Kuşağının temellerini attım. Bütün yasal süreçlerimi tamamladım. Hem Beden Eğitimi Öğretmeni kimliğimle hem de Doğa Hayatı tecrübelerimle Aile-Çocuk Doğa Kampları ve Sportif,Sanatsal aktivitelerinin olduğu bir yaz okulu açtım.. Şimdi kalbine dokunacağım çocuklarımı bekliyorum. Bu yazımı Ulu Önder Mustafa Kemal’in sözleriyle bitirmek istiyorum. ‘’Şayet bir günün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kurtarıcı kendiniz olun.’’ ‘’Milletin bağrından temiz bir kuşak yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım ve gözüm arkada kalmayacak!’’ KURTARICI BİZİZ ! EĞİTİMCİLERİZ ! Biz kurtaracağız, Biz güzelleştireceğiz, Biz koruyacağız, Biz yetiştireceğiz,yeşerteceğiz. Bu ülkeyi Atatürk’ün yolundan şaşmayan çocuklarla donatacağız. Her şey çok güzel olacak.. Duş, Otopark, Cafe, Kredi Kartı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Çocuk Oyun Alanı, İnternet. Online halı saha kirala, rezervasyon yap.

Çatalmeşe Mh., 171. Sk No:3, 34794 Çekmeköy/İstanbul, Türkiye