olleyy

Pilates by Yeliz

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/besiktas/pilates-by-yeliz/2360

5467499794

Omurga rahatsızlıkları (bel-boyun fıtığı, skolyoz, omuz ve diz problemleri vb), hamilelik, anatomi konularında aldığım eğitimlerim ve ders esnasındaki detaylı yönlendirmelerimle herkesin uygulayabileceği, başlangıç seviyesinde ve orta seviye de dersler planlıyorum. Zaman zaman yoga ve fonksiyonel antrenman modelleriyle de pilatesi birleştirip, daha enerjik ve tekdüze olmayan dersler yapabilmemize özen gösteriyorum. Pilatesin kusursuz sistemini herkese sevdirmek konusunda çok istekli ve iddialıyım. Benimle yapacağı antrenmanlar yardımıyla daha sıkı ve zinde bir bedene sahip olmak isteyenlere ulaşabilirsem benden mutlusu yok. Online derslerimde görüşmek üzere, sorularınız olursa canlı yayında hepsini yanıtlıyor olacağım.. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Kültür, Ahmet Adnan Saygun Cd. 1-1, 34340 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye


Pilatesannesi

https//www.olleyy.com/pilates/ankara/altindag/pilatesannesi/2373

5467499794

Merhaba ben Büşra Canarslan. Sizler beni ‘’Pilates Annesi’’ olarak tanıyorsunuz:)) Hacettepe Üniversitesi Sağlık bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun oldum. Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü Kadın Sağlığı ünitesinde 2 yıl yüksek lisans yaptım. Yüksek lisans tezimi hamilelik ve klinik pilates egzersizleri üzerine yazdım.2008-2011 tarihleri arasında özel eğitim merkezinde özel çocuklarda egzersiz ve fiziksel rehabilitasyon alanında çalıştım. 2011'den beri kadın doğum hastanesinde kadın sağlığı, hamilelerde pilates egzersizleri ve obezite alanlarında çalışmaktayım. 2018 yılında Türkiye jimnastik federasyonunda pilates antrenörlük eğitimi aldım.. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Hacettepe, Türkocağı Sk. No:4, 06230 Altındağ/Ankara, Türkiye


SPRİNT PİLATES

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/sisli/sprint-pilates/2257

5467499794

27 yıllık Sporculuk tecrübemizi bilgi hazinemizi Pilatese de aktararak sağlıklı,bilgilive keyifli bir pilates imkanı sunmaktayız, siz değerli üyelerimize. Kişiye özel olarak hazırlayacağımız pilates programlarımız ile vücudunuzun esneklik ve dayanıklılık seviyesini artırıp postürel duruşunuzu ve dengenizin gelişimini sağlıyoruz, Pilates tüm dünyada kabul görmüş fizyoterapi temelli bir rehabilitasyon yöntemidir. Teknolojinin ve yaşam temposunun sürekli arttığı yaşantımızda beden ve zihinsel iyiliğin verimliliğini en üst seviyeye ulaştırmak için egzersiz çalışmalarının planlı, programlı ve düzenli olarak yapılması en önemli amacımız olmalıdır. Pilates egzersiz modeli ile yoğun tempolu yaşam mücadelesinde, bedensel ve zihinsel yorgunlukları hafifletmek, bir bütün olarak vücudu dengeli kas gelişimi ile destekleyerek yaşam enerjisini arttırmak amaçlanmaktadır. Vücudun günlük yaşam ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için pilates iyi bir egzersiz modeli olarak bilinmektedir. Her bir bireyin farklı fiziksel özellikleri ve yetenekleri vardır. Egzersiz modeli bireye uygun olarak seçilmeli ve başarılı bir sonuca ulaşmak için bireyin fiziksel ve zihinsel haz almasını, mutluluğunu yakalayacak modeli kendisi ile buluşturmayı sağlamak gerekmektedir. Fiziksel sağlığın iyi halde olması ve yaşam kalitesinin daha iyi hale getirilmesinin bir anahtarı olarak PİLATES egzersiz modelini gösterebiliriz. Sağlıklı bir ileri yaş hedefleniyorsa, PİLATES günlük yaşantımızda vazgeçilmez bir alışkanlığımız olmalıdır. İnsan doğumundan itibaren büyüyen, gelişen ve değişen bir varlıktır. Bu sürecin sağlıklı devam edebilmesi için düzenli egzersiz alışkanlığı kazanmak gerekmektedir. Hastalıklardan ve sportif yaralanmalardan korunmak, iskelet yapısını sağlam tutmak ve daha fit bir vücuda sahip olmak için stüdyomuz iki temel hedef belirlemiştir: “Sadece üç derste farkı hissedecek, on derste farkı görecek ve 20 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız. 30 seans sonunda tamamen yenilenmiş bir vücuda, özellikle de sağlıklı, sıkı karın ve sırt kaslarına sahip olacaksınız.” Hizmetlerimiz: - Aletli Pilates - Hamile Pilates - Mat Pilates - TRX Pilates - Yoga - Kickbox - Kişisel Egzersiz - Fonksiyonel Antrenman - Kişiselleştirilmiş Beslenme Planı: Bazen diyet alışkanlıklarını değiştirmek bütün yaşam biçimini değiştirmek için yeterlidir. Vücut için yiyecek bir davranış değişikliği yaratarak bütün kişiliği iyileştirebilir. - Kişiselleştirilmiş Egzersiz Programı: Yaşam harekettir ve çalışırken her kasınızı hissedebilirsiniz. Tabii ki hangi egzersizlerin hangi kas grupları için yararlı olduğunu bilmelisiniz. Bizler sizlere yardım etmek için her zaman burdayız. - Kişisel Rutin Plan: Elbette en iyi çözüm, diyet, egzersiz planı ve düzenli sporu birleştirmektir. Kişisel özelliklerini hesaba katmalıdır. Ücretsiz Demo Ders Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.... Duş, Kadın Tuvaleti, Kredi Kartı, İnternet, Erkek Tuvaleti. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Büyük Dere Cad. No:57 Feride Apt. Kat:6 Mecidiyeköy Şişli - İSTANBUL


FIT & RIPPED

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/kadikoy/fit-%26-ripped/2264

5467499794

NEDEN PERSONAL TRAINER? Günümüzde bilgiye artık çok kolay ulaşılıyor ama çok fazla kirli bilgi var *Doğruları bilmek, egzersizleri bilinçli ve sağlıklı yapmak *Sakatlanmadan, maksimum performans sağlayan ayrıntılı dizayn edilmiş antrenman programı yazmak *Anatomi bilgisi, egzersiz fizyolojisi, antrenman taktiklerini tüm ayrıntılarıyla programa dahil etmek *Sizin yerinize sizi düşünerek, hedefinize hızlı şekilde yüksek motivasyonla emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olur. Stüdyomuzda hem pilates hem de fonksiyonel egzersiz alanlarımız var, kişinin hedef ve ihtiyacına göre programlarını belirliyoruz: PİLATES Omurganız kadar gençsiniz! Doğum tarihinizin hiçbir önemi yok, bedeniniz ne kadar sıkı ve esnek olursa yaşınız o kadar genç kalır. Günlük yaşantımız, iş hayatı, stres, vb. günü kötü duruşlarla geçirmemize sebep olur. Sedanter hayatlar, masa başı işler, hareketsiz bir yaşam tarzı; sırt, bel ve boyun ağrılarınızın ana sebebidir! Günlük rutinlerinize hareket katıp, doğru egzersizlerle desteklemeniz; bedeninizi genç tutar. Sağlıklı bir postür duruşuna sahip olmanın en etkili yolu core bölgesindeki kasların dengeli bir şekilde kuvvetlendirilmesidir. Pilates, beden kontrolünüzü geliştirir. Daha sağlıklı bir omurga ve kaliteli bir postür sağlar. Postürünüz düzeldikçe sırt, bel ve boyun ağrıları hafifler, kamburluğunuz azalır. Güçlü bir core bölgesi sayesinde vücudunuz kuvvet ve şekil kazanırken, eklem sakatlıklarınız azalır ve dayanıklılığınız artar! FONKSİYONEL ANTRENMAN İnsan yapısının doğal hareketlerinden oluşan vücudun tamamını kullanarak yapılan fonksiyonel antrenman egzersizleri, fitness makinelerinde yapılan rutin hareketlerin aksine çok daha sağlıklı ve etkilidir. *Fonksiyonel antrenman, birden fazla kası aynı anda çalıştırarak bir hareketi doğru bir postür ile uygulayabilmenize yardımcı olur. *Sakatlık riskini minimuma indirip koordinasyon ve denge becerisini geliştirir. *Ağrı, sakatlık yaşayan bir bireyden profesyonel bir sporcuya kadar herkes için faydalı olan egzersiz bütünüdür. *Hedefiniz ne olursa olsun; fonksiyonel antrenman, egzersiz rutininizin mutlaka bir parçası olmalıdır! *Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeyi planlıyorsanız, günlük hayattaki hareketlerinizin kalitesini arttırmak ve kısıtlamalar yaşamamak için fonksiyonel antrenmanla vücudunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın! Düzenli egzersiz yapmak, mutluluk hissi veren endorfin hormonunun salgılanmasını sağlar. Rutin hayatın stresinden kurtulup egzersizle güne iyi başlayın, kendinizi daha sağlıklı, güçlü ve mutlu hissedin.. En değerli şey bedeniniz! Kendinize ayırdığınız 1 saat ile neler yapabileceğinizi siz de görün Biz burada tamamen size özel, sizi en iyi ve en sağlıklı şekilde amacınıza ulaştırmak için varız. Ücretsiz demo dersi için bizi hemen arayın, değişimi beraber başlatalım !. Duş, Cafe, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Caddebostan Mahallesi, Çilek Çk. No:12 (Deniz Apartmanı), 34728 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


HAVVA KARATEKE PERSONAL TRAİNER

https//www.olleyy.com/pilates/izmir/konak/havva-karateke-personal-trainer/2266

5467499794

PİLATES Pilates tüm dünyada kabul görmüş fizyoterapi temelli bir rehabilitasyon yöntemidir. Teknolojinin ve yaşam temposunun sürekli arttığı yaşantımızda beden ve zihinsel iyiliğin verimliliğini en üst seviyeye ulaştırmak için egzersiz çalışmalarının planlı, programlı ve düzenli olarak yapılması en önemli amacımız olmalıdır. Pilates egzersiz modeli ile yoğun tempolu yaşam mücadelesinde, bedensel ve zihinsel yorgunlukları hafifletmek, bir bütün olarak vücudu dengeli kas gelişimi ile destekleyerek yaşam enerjisini arttırmak amaçlanmaktadır. Vücudun günlük yaşam ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için pilates iyi bir egzersiz modeli olarak bilinmektedir. Her bir bireyin farklı fiziksel özellikleri ve yetenekleri vardır. Egzersiz modeli bireye uygun olarak seçilmeli ve başarılı bir sonuca ulaşmak için bireyin fiziksel ve zihinsel haz almasını, mutluluğunu yakalayacak modeli kendisi ile buluşturmayı sağlamak gerekmektedir. Fiziksel sağlığın iyi halde olması ve yaşam kalitesinin daha iyi hale getirilmesinin bir anahtarı olarak PİLATES egzersiz modelini gösterebiliriz. Sağlıklı bir ileri yaş hedefleniyorsa, PİLATES günlük yaşantımızda vazgeçilmez bir alışkanlığımız olmalıdır. İnsan doğumundan itibaren büyüyen, gelişen ve değişen bir varlıktır. Bu sürecin sağlıklı devam edebilmesi için düzenli egzersiz alışkanlığı kazanmak gerekmektedir. Hastalıklardan ve sportif yaralanmalardan korunmak, iskelet yapısını sağlam tutmak ve daha fit bir vücuda sahip olmak için iki temel hedef belirlemiştir: “Sadece üç derste farkı hissedecek, on derste farkı görecek ve 20 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız. 30 seans sonunda tamamen yenilenmiş bir vücuda, özellikle de sağlıklı, sıkı karın ve sırt kaslarına sahip olacaksınız.” •Verebildiğim Hizmetlerim; - Aletli Pilates (reformer) - Mat Pilates - TRX - Yoga - Kickbox - Kişisel Egzersiz - Fonksiyonel Antrenman -Pole dance KICKBOX -Yoğun İnterval Kardio Sporudur. -Aerobik özelliği yüksektir ve fazla miktarda kalori harcanır. -Efor sarf ederken, kalp atım hızını yükseltir, vücuda hem daha fazla oksijen girer hem de yüksek oranda terleme meydana gelir. Bununla birlikte vücuttan toksinlerin atılması daha fazla olur. -Koordinasyonu geliştirir. Özellikle el, göz, ayak koordinasyonu. -Günün stresinden kurtulmak için birebir özelliğe sahiptir. -Endorfin hormonunun salgılanmasına yardımcı olur. Bu sayede kişi efor sarf ederken mutlu olur. -El bileklerine ve ayak bileklerinize ekstra ağırlık takarak uygulama şansınız var. Bu tip bir antrenmanda, hem kardiyo hem de güç çalışması yapılır. -Hızlı düşünme kapasitesini gelişir. Bu sayede, ne zaman atak yapılması gerektiğini ve nasıl savunma yapılacağını düşünme hızı artar. KİŞİYE ÖZEL ANTRENÖR Egzersiz programlarını incelediğimizde, bir çok aşama ve metod olduğunu gözlemleriz.  Egzersiz yapacak kişilerin; vücut tipleri, sağlık sorunları, duruş bozuklukları ve spor geçmişleri bu durumda belirleyicileridir.                                                                           Bu spesifik oluşum P.T. (Personal Trainer) ortaya çıkmasını sağlamıştır. PT özel veya kişisel antrenörlük anlamına gelmektedir. Antrenörlük mesleğinin üst ihtisası olarak kabul edilen PT kişi için egzersiz, besleme, dinlenme gibi unsurları programlar, uygular ve kayıt altında tutar. PT bir sedanter veya sporcuya  egzersiz programı belirleme aşamasında, bazı antropometrik ölçüm ve hesaplamalar uygular Bazan nabız, tansiyon , metabolizma hızı, vücut kitle indeksi bunlardan bazılarıdır. PT, bireylere antrenman programı hazırlamadan önce kişinin ne hedefle bu hizmeti istediğini çok dikkatli bir şekilde analiz etmelidir. Kişi, profesyonel bir sporcu, sadece kondüsyonunu geliştrmek isteyen bir birey, aşırı kilolu bir kişi veya zayıf düşmüş güçsüz bir sedanter, daha önce hiç ağırlık antrenmanı yapmamış bir kişi, uzun yıllar spor yaptıktan sonra sporu tamamen bırakmış ve yeniden başlamak isteyen bir kişi ya da daha farklı senaryolarla bir PT’ye ihtiyaç duyan bir birey olabilir. TRX TRX Suspension Trainer size vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak yüzlerce egzersiz olanağı sağlar. Vücut pozisyonunuzu değiştirerek kolaylıkla direnç ve şiddet ayarı yapabilirsiniz. TRX Suspension Trainer: • Hızlı, pratik ve aynı zamanda verimli total-body (Tüm vücut) antrenmanı sağlar • Sağlam bir core yapısının gelişmesine yardımcı olur • Kas dayanıklılığını arttırır • Profesyonel atletlerden yeni başlayanlara her seviyedeki kullanıcı için uygundur POLE DANCE ‘Pole dansının tarihi aslında 800 yıl öncesine Hint kültüründeki ”mallakhamb” denilen bir spora dayanıyor, sanıldığı gibi striptizden doğmuyor’ - dansın hakkındaki striptiz algısını değiştirmek için hala çaba sarf ediyorum . Oldukça zorlayıcı bir dans olan pole vücuttaki tüm kasları çalıştıran ve geliştiren bir spor. Zorlayıcı olmasına karşın her yaştan isteyen herkesin yapabileceği, spor geçmişine ihtiyaç duymayan, vücudunu şekillendirmek isteyen veya sadece eğlenmek isteyen herkesin tercih edebileceği bir dans.. Duş, Otopark, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe, Kredi Kartı, Yemek, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Çınarlı, 1572. Sk. No:33, 35170 Konak/İzmir, Türkiye


VOLKAN GÜLMÜŞ PERSONAL TRAİNER & DİYETİSYEN

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/atasehir/volkan-gulmus-personal-trainer-%26-diyetisyen/2269

5467499794

Spor ve Beslenme bölümlerini bitirdikten sonra, Hacettepe Üniversite hastanesinde, İstanbul Tenik üniversitesi hastanesinde, Özel Ataşehir AVİCENNA hastanesinde 1 yıl staj yaptım. Liseyi Selimiye Anadolu Meslek Lisesinde Gida ölümünde okudum. Üç Öğun cantering firmaasında 1 sene stajda bulundum. İlkokul ve lisede santraçta derecelerim var. Lisede okul futbol takımında Üniversitede amerikan futbol takımı ve salon futbollarında ekıp üyesi oldum.Fitness eğitmeni olmak için eğitimlere katıldım. Postür , düzeltici egzersizler ve medikal fitness üzerine eğitimler aldım. Pilates, crunch, yoga , spining, Total body gibi grup dersleri eğitimlerini aldım. Ataşehir ve Çekmeköy de spor salonlarında spor eğitmeni ve sporcu diyetisyeni olarak görev yaptım. Macfitte personel trainer ve diyetisyen olarak çalıştım. Şimdi Ataşehirde bulunan Ladelmare spor salonunda özel ve grup derslerime devam ediyorum. İstanbulda özel olarak gittiğin özel derslerim mevcuttur. Online Diyetisyen hizmetinti de vermekteyim.. Duş, Otopark, Cafe, İnternet, Kredi Kartı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kamera, Yemek, Çocuk Oyun Alanı. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Ataşehir Atatürk, Turgut Özal Blv. 2A, 34758 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Aura pilates

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/sariyer/aura-pilates/2275

5467499794

. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Kredi Kartı, Kamera, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Yeniköy, Kapalı Bakkal Sk. No:20, 34464 Sarıyer/İstanbul, Türkiye


K-PİLATES STÜDYO LİBADİYE

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/uskudar/k-pilates-studyo-libadiye/2278

5467499794

BİZ KİMİZ ??? K Pilates Studio, Türkiye’ye Pilates kavramını getiren hocalardan Kaan Kızıltan’ın kuruculuğunda sağlık, zindelik ve yaşam kalitesini yükseltme amacındadır. K pilates öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Pilates derslerini sadece egzersiz olarak vermeyip, çeşitli omurga ve eklem rahatsızlıkları rehabilitasyonu, Hamileler, osteoporozlular konusunda da üyeler ile çalışmalar yapılmaktadır. Sağlıklı yaşam sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde pilatesin sadece egzersiz yönünü öne çıkaran değil, aynı zamanda rehabilitasyon ve tüm eklem ve omurga dejenerasyonları üzerine spesifik çalışmalar da yapabilen bir ekip ile 2 şubemizde hizmet vermekteyiz. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.. Duş, Kadın Tuvaleti, Erkek Tuvaleti, Kredi Kartı, Kamera, İnternet, Cafe. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Cumhuriyet, Libadiye Cd No:81, 34699 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Bendy Pilates

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/kadikoy/bendy-pilates/2283

5467499794

Reformer Pilates (Aletli Pilates) Peki reformer pilates ne işe yarar ve reformer pilates aleti nasıl kullanılır? Reformer pilates aleti, çok yönlü şekilde kullanılabilir. Reformer pilates egzersizleri; oturma, ayakta durma, kayışları çekme, ayak çubuğunu itme, ayak çubuğuna oturtulmuş, omuz bloklarına oturtulmuş, ek donanım, baş aşağı, yana doğru ve çeşitli çeşitlemelerle yapılabilir. Reformer aleti kullanılarak farklı uzunluklarda, esneklikte ve dengede reformer pilates hareketleri ayarlanabilir. Aletli pilates genel olarak 2 ya da 3 günü 1 saatlik ya da 50 dakikalık dersler halinde yapılır. İlk ay sonunda fark gözle görülür hale gelir. Pilates eğitmenleri aletin nasıl kullanılacağını anlatırken hareketleri uygulamalı olarak gösterirler. Pilates aletinin kullanımı ilk ders kolay hareketlerle başlar, sonlara doğru zor ve daha fazla güç gerektiren hareketler yapılır. Reformer pilates hareketleri kişinin vücut ihtiyaçlarına göre değişebilir. Reformer pilates egzersizleri düzenli yapıldığında hızlı bir gelişim kaydedilir. Reformer Pilates Egzersizlerinin Faydaları; Reformer pilates egzersizleri ve hareketlerinin temel amacı; vücudun esnemesini sağlamak, tüm kas gruplarını harekete geçirmek, denge merkezini düzetmek ve yağ yakımını kolaylaştırmaktır. Ayrıca kas, eklem ve sırt ağrılarını azaltmak; kişiye esneklik ve koordinasyon becerisi kazandırmak da amaçlanmaktadır. Bu nedenle çok yönlü ve faydalı bir egzersiz sistemidir. Reformer pilates, bu amaçlarını sistemli çalışma bütünüyle gerçekleştirir. Ayrıca reformer pilatesin yararları: • Kişiye daha iyi bir duruş, zarafet ve esneklik kazandırır. • Sırt ve bel ağrılarını hafifletir. Reformer pilatesin avantajları arasında özellikle çalışanların en çok faydalanacağı madde budur. • Egzersizler, güçlü kemikler oluşturmak için yeterli direniş ve hareket çeşitliliği sağlar. • Yıpranmadan uzun, kuvvetli kaslara ulaşmanın anahtarlarından biridir. Aletli pilatesin yararları arasında güçlü kas sistemi oluşturmak vardır. • Aletli pilatesin avantajları arasında bölgesel çalışabilme imkanı da gelir. İncelmek istediğiniz bölge üzerinde sıkı bir çalışma yaparak forma girebilirsiniz. • Reformer pilates sayesinde eklemlere daha az yük biner. • Reformer pilatesin yararları arasında hızlı yağ yakmak da vardır. Kalori yakma oranınız artar ve kaslarınız güçlenir. • Kan dolaşımını hızlandırır. • Reformer pilatesin avantajları arasında rahat uygulanması da yer alır. Yer çekiminin daha az hissedilmesinden dolayı egzersizler rahatlıkla uygulanır. • Aletli pilatesin yararları arasında alt karın kaslarını güçlendirmesi de yer alır. Özellikle doğum sonrası göbek sarkıklığından şikayeti olanlar için iyi bir çözüm olacaktır. • Omurga kaslarını çalıştırarak duruşu düzelten reformer pilates, kambur duruşu düzeltir. • Reformer pilatesin yararları arasında sporcular için de maddeler var elbette. Aletli pilates sporcularda sakatlanma riskini en aza indirir. • Reformer pilates faydaları arasında boyun ve bel fıtığı riskini azaltması da yer alır. Fonksiyonel Antrenman İşlevsel anlamına gelen fonksiyonel kelimesi artık Fitness sektöründe de çok kullanılmaktadır. Özellikle ‘Fonksiyonel Antrenman’ kavramı günümüzde önemli bir yer edinmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi bu antrenmanların birçok işlevi, yani birçok etkisi ve faydası vardır. Temel olarak da vücudumuzun işlevsellik kazanmasını hedef alan bir antrenman sistemidir. Yani buradaki amaç fiziksel ve fonksiyonel olarak belli bir uygunluğa sahip olmaktır. Bu uygunluğu sağlayan özelliklere örnek olarak genel kavramlardan bahsetmek istersek kuvvet, esneklik, mobilizasyon, koordinasyon, kardiyorespiratuar uygunluk gibi kavramları örnek verebiliriz. Buradan yola çıkarak birçok parametreye katkı sağlayan ve birçok kas grubunu çalıştıran antrenmanlara Fonksiyonel Antrenman diyebiliriz. Fonksiyonel Antrenmanın Faydaları Fonksiyonel antrenmanların temeli fonksiyonel egzersizlere dayalıdır. Fonksiyonel egzersizler de birden fazla eklem hareketinin gerçekleştiği belli hedeflere uygun egzersizlerdir. Bu hedeflere örnek olarak core kuvvetini geliştirmek, postürü düzeltmek ya da omuz mobilizasyonunu geliştirmekten bahsedilebilir. Günümüzde bir çok antrenman sisteminin ve fitness akımının temelinde fonksiyonel egzersizler vardır. Örneğin Crossfit, yüksek yoğunlukta yapılan fonksiyonel egzersizlere dayalıdır. Moda olan bu tarz antrenman sistemlerinin temelinde birden çok kas grubunun çalıştırılması, stabilizasyon ya da mobilizasyona katkı sağlaması, esneklik ve dayanıklılığın geliştirilmesi de yatmaktadır. Fonksiyonel ismini almasının bir nedeni de gün içindeki hareketlerimize, günlük yaşantımıza katkı sağlayacak hareketlere odaklı olunmasıdır. Bu tarz egzersizlerde itme, çekme, zıplama ,fırlatma gibi kavramlar ön plandadır. Bahsettiğimiz bu hareketler de, aslında gün içinde hep yaptığımız hareketlerdir. Farklı açılarda ve yüksek yüklenmelerle bunları uygulamak olumlu etkiler sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse antrenmanlarında Dumbbell Step Up egzersizini uygulayan birinin gün içinde merdiven çıkarken kolay kolay eklem ya da kas ağrısı yaşamayacağını söyleyebiliriz. Ya da gün içinde dik durmaya dikkat eden, antrenmanlarında Deadlift egzersizine ve esneme hareketlerine zaman ayıran bir kişiyi ele alalım. Bu kişinin yerden bir şey almak için eğilmesi durumunda bel ağrısı yaşama ihtimali sedanter birine göre çok daha azdır. Amacımıza ve gerekliliklerimize uygun fonksiyonel egzersizleri uygulamamız bize sadece kuvvet ve güç konusunda katkı sağlamaz. Bize dayanıklılık, denge, koordinasyon ve esneklik gibi birçok kavramda yardımcı olacaktır. Bu da bize daha kaliteli bir yaşam sunacaktır .  Medical Fitness Medikal Fitness, yaş ve performans düzeyine bakılmaksızın herkes için uygun ve kaliteli fonksiyonel antrenmana odaklanır.   Fonksiyonel antrenman, literatürde tam anlamıyla ‘’uygun fiziksel egzersizler’’ olarak tercüme edilir. Her yaş grubundan bireylerin günlük yaşam aktiviteleri ve ihtiyaçlarına göre, büyük kas gruplarını aynı anda çalıştıran kompleks hareket formlarından oluşur.   Medikal Fitness’ta odak büyük kaslara sahip olmak ya da kasın enine kesitini büyütmek değil, vücudu güçlü “core” kasları ile stabilize etmek, performansı artırmak ve yaralanma riskini azaltmak üzeredir. Medical Fitness’ın Faydaları * Genel sağlık üzerine olumlu etkileri; genel sağlığı ve dış görünümünüzü iyileştirir, cilt tonunuzu dengeler, daha iyi hissetmenizi sağlar. * Mental sağlık üzerine olumlu etkileri; entelektüel kapasitenizi arttırır, anksiyete seviyenizi azaltır ve stres ile başa çıkmanızı sağlar, depresyonu azaltır, migren ağrılarını rahatlatmaya ve önlemeye yardımcı olur, * Fonksiyonel kapasite üzerine olumlu etkileri; enerjinizi arttırır, kas kuvveti ve enduransını sağlar, dayanıklılığı ve kemik yoğunluğunu arttırır, denge koordinasyon ve esnekliğinizi geliştirerek yaralanma riskinizi azaltır, postürünüzü (duruşunuzu) geliştirir. * Kilo kontrolü üzerine olumlu etkileri; ihtiyaca göre kilo almanızı ya da kilo vermenizi kolaylaştırır, obezite riskini azaltarak metabolik hastalıklara karşı direnç oluşturur. * Hastalıkların önlenmesi üzerine olumlu etkileri; bağışıklık sistemini geliştirir, kan şekeri konrolünü sağlar, HDL (faydalı) kolestrolü arttırarak LDL (zararlı) kolestrolü azaltır, akciğer ve dolaşım sisteminizi güçlendrir, kanser gibi hastalıklara karşı dayanıklılığınızı arttırır. * Ağrı kontrolü üzerine olumlu etkileri; ağrılarınızdan kalıcı ve etkili olarak kurtulmanızı sağlar. * Yaşlanma üzerine olumlu etkileri; yaşlanmayı geciktirir, hayatınıza aktif yıllar katar, yaşlandığınızda bağımsız bir yaşam tarzını korumanıza yardımcı olur.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Caferağa, Miralay Nazım Sk. 13/A, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Etiler Sanat Merkezi

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/sisli/etiler-sanat-merkezi/2284

5467499794

Türkiye’mizin tanınmış solist bale sanatçılarından olan Suna Uğur, ilk klasik bale okulunu 1978’de Akatlar’da kurmuş, 1991’de Etiler’de klasik bale eğitiminin yanı sıra Latin dansları eğitimleri ile dans çalışmalarını sürdürmüştür. 2005’te bale kursuna Etiler Sanat Merkezi olarak devam eden okul, Klasik Bale, Latin ve Salon Dansları, Tango, Hip-Hop ve Piano eğitimlerine; 2006’da taşındığı yeni stüdyolarında Mat ve Reformer Pilates ,Modern Bale ve Dans, Latin Aerobik, Zumba, Oryantal, Şan ve Keman derslerini de ilave etmiştir. ESM Bale Dans Pilates Okulu'nun 90m² ve 40m²’lik dansa uygun esnek zeminli ve havalandırmalı iki bale ve dans stüdyosu bulunmaktadır. ESM Bale Dans Pilates Okulu’nun ulaşımı; Büyükdere Caddesi’ne, Levent Metrosu’na yakınlığı ve Kanyon AVM’nin yan kapısı karşısında olması dolayısıyla kolay olup, kapalı ve açık otoparklarımız mevcuttur. PİLATES EĞİTİMİ Pilates nedir, Faydaları nelerdir? Pilates, Doğu ve Batı felsefelerini barındıran yoga, dans, dayanıklılık-kuvvet antrenmanlarından ve jimnastikten parçalar taşıyan bir metottur. Joseph Pilates tarafından 1920 yılında zihni ve vücudu ilişkilendirmek, çalıştırmak amacıyla geliştirilmiştir. 500’e yakın kontrollü hareketler içeren egzersiz yöntemi dayanıklılık, esneklik ve kas gelişimi ile vücudun hareket kabiliyeti ve vücut duruşu (posture) geliştirilmektedir. - 10 seans sonunda kendinizi iyi hissedecek, farkı hissetmeye ve vücudunuzu tanımaya başlayacaksınız. - 20 seans sonunda yeni bir vücuda sahip olmaya başlayacak, farkı görecek ve fiziksel uygunluk düzeyini arttıracaksınız. - 30 seans sonunda tamamen yenilenmiş bir vücuda, özellikle de sağlıklı, sıkı karın ve sırt kaslarına sahip olacaksınız. Pilates’in diğer egzersizlerden farkı yöntemi ve uygulama biçimidir. Pilates, zihni vücut hareketlerine, karın/sırt bölgesini geliştirmeye, vücut koordinasyonu kazanmaya odaklamaktadır. Pilates’te tüm vücut çalıştırılmaktadır. Karın/sırt (core) bölgesini çalıştıran, omurganın dayanıklılığını arttırmaya ve eklemlerin hareket kabiliyetini geliştirmeye yönelik hareket zincirlerinden oluşur. Bu egzersiz sistemi ile zihinsel ve fiziksel olarak yenilenmiş hissedersiniz Özetlemek gerekirse Pilates core bölgesini geliştiren, kasların dayanıklılığını arttıran, vücut duruşunu düzelten mükemmel egzersizleri içerir. Kimler için uygundur? Pilates egzersizleri her yaştan insanın rahatlıkla uygulayabileceği bir egzersiz sistemdir.. Dansçılar, sahne sanatçıları ve sporcular tarafından özellikle tercih edilmektedir, çünkü karın/sırt bölgesindeki derin kas güçlenmesini sağlarken tüm vucut kaslarını kalınlaştırmadan sıkı bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca Pilates duruş bozukluklarının tedavisinde, esneklik kazanmada ve denge gelişiminde, sakatlık rehabilitasyonunda etkili olarak kullanılabilmektedir. Pilates egzesizleri ,Hamile kadınlarda konsantrasyon ve nefes çalışmalarında ,doğum sonrası karın bölgesi ve pelvik tabanında kaslarının güçlenerek sıkılaşmasında ve toparlanmasında etkilidir.. Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Esentepe, Ecza Sokağı Polcenter No:4/1, 34394


no 49 Pilates & Fitness Studio Kuzguncuk

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/uskudar/no-49-pilates-%26-fitness-studio-kuzguncuk/2290

5467499794

Pilates; Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kas güçlendiren, esneten ve özellikle iç karın kaslarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanan bir sistemdir. “Sadece üç derste farkı hissedecek, on derste farkı görecek ve 20 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız”. Pilates egzersizlerinin amacı; karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturmaktır. Pilatese göre vücut merkezi, derinde bulunan kaslarla bel kemiğine en yakın kaslardan oluşur. Pilates’te kas yapısı bir bütün haline getirilir. Kilo vermeseniz de ince görünürsünüz. Sakatlanmaları zorlaşır. Dayanıklılık artar, metabolizma hızlanır. Pilates’in 6 prensibi nelerdir? -Konsantrasyon : Pilates yaparken hareketlere yoğunlaşmak,bedenin uyum içinde nasıl çalıştığına ve hangi kasların kullanılıp, hangilerinin kullanılmadığına dikkat etmek gerekir. -Kontrol : Pilates metodunda kontrol çok önemlidir. Kontrol için bedenin iyi dinlenmesi ve hareketlerin gösterildiği şekilde uygulanması, olası sakatlıkların önlenmesi gerekir. -Merkezleme : Pilates Metodu’nda ,doğru hareket sanatlarında olduğu gibi merkez, göbek, bel ve kalça çevresidir. İç organları ve omurgayı yerinde tutan kas sistemlerini içerir. Merkezleme, üst bedenin stabilitesini ve esnemeyi, uzamayı sağlar. -Akıcı hareket : Hareketler acele edilmeden, her noktadan tek tek geçerek ama aynı zamanda hiç duraksamayarak yapılmalıdır. -Kesinlik : Hareketler belirsizce değil, hakkı verilerek tam yapılmalıdır. Hareket sekansları birbirleri içinde ve birbirleri arasında koordine olmalıdır. -Nefes : Nefes alıp verme, panik olmadan sırtın arkasına ve altına derin nefes alıp bütün nefesi tamamıyla dışarı üflemek yoluyla olmalıdır. Böylece, nefes tamamen boşaltılıp, kan temizlenmiş olur. Fonksiyonel Antrenman; -Fonksiyonel antrenman çok etkili bir egzersizdir. Bu egzersiz kişinin ihtiyaçlarına göre oluşturulur ve yapan kişinin günlük işlerindeki verimliliğini ve genel yaşam kalitesini arttırmak için tasarlanır. -Yağ Yakılmasını Sağlar: Bu tarz bir antrenmanla, yağ yakabilir, metabolizmanızı hızlandırabilir, kas gücünüzü ve dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz. -Duruşunuzu ve Postürel Bozuklukları Düzeltir: Yanlış bir postür gün boyu stresle birleştiğinde, kas dengesizliklerine neden olabilir. Bu tarz bir fonksiyonel antrenmanla yanlış postürü ve kas dengesizliklerini düzeltebilirsiniz. -Daha İyi Stabilite: Fonksiyonel antrenman vücudun esnekliğini, dengesini, hareket kabiliyetini, stabilitesini ve gücünü arttırır. Bu faktörlerin kombinasyonu sayesinde, vücudunuzun genel stabilitesini geliştirip, sağlığınızı iyileştirebilirsiniz. -Gövde (Core) Gücünü Arttırır: Bu tarz egzersizler direkt olarak bedeninizin merkez bölgesini çalıştırır. Daha güçlü bir kas sistemi, sakatlanma riskini azaltacaktır. TRX; TRX size vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak çeşitli egzersiz olanağı sağlar. İyi bir Trx antrenmanı size; -Hızlı, pratik aynı zamanda verimli tüm vücut antrenmanı sağlar. -Sağlam bir core yapısının gelişmesine yardımcı olur. -Kas hipertrofisini ve kas dayanıklılığını sağlar -Yağ yakımını arttırır. -Metobolizma hızını arttırır. Kick Boks; -Kick Boks ciddi bir şekilde kardio yoğunluklu,bütün vücudunuzu çalıştırır. -Kas dayanıklığını arttırır. -Yüksek kalori yakımı sağlar. -Yağ yakımınızı hızlandırır. -Bütün vücut kaslarını çalıştırır. -Denge ve Koordinasyonu geliştirir.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Kuzguncuk, İcadiye Cd. 2/2, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Simyfit Pilates & Hamak Yoga Etiler Nispetiye

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/besiktas/simyfit-pilates-%26-hamak-yoga-etiler-nispetiye/2292

5467499794

HAKKIMIZDA Simyfit Pilates stüdyosunda Pilates reformer, Skolyoz, Kifoz, Lordos, Yüksek Omuz, Flatback gibi vücut duruşlarını düzelten medikal pilates, Mat pilates, Hamak yogası, Yoga, Nefes terapistliği ve iki ayda bir yapılan birbirinden farklı workshoplar yer almaktadır. Pilatesde powerhouseınızı her harekette kullanmayı öğreneceğiz ve aslında her hareketin bir karın hareketi olduğunu fark edeceksiniz. Sırt kaslarınız güçlendikçe gün içinde dik durmak isteyeceğiz, buda sizin duruşunuza ve enerjinize yansıyacak. Dersler dolu dolu 50 dakika sürmektedir “circuit training” sistemini kullanmaktayız (döngü sistemi) bu çalışma sisteminde kanın vücutta dolaşmasını sağlayan egzersiz programı uygulamaktayız buda bize ekstra kalori yaktırıp kasların kalınlaşmadan gelişmesini sağlıyor 50 dakikada hiç bir kas grubunu atlamadan tüm vücudu çalıştırmış olacağız. Pilates reformer kemik üstü kas gruplarını çalıştırmaktadır. Buda kaslarımızın kalınlaşmadan gelişmesini sağlar Kaslarımız geliştikçe günlük harcadığımız enerji ve metabolizmamız artar. Buda bizim kolay kilo vermemizi sağlar. Akademisyen eğitmenlerle çalışabileceğiniz gerçek bir pilates eğitimi için sizi Levent, Etiler, Beşiktaş, Maslak, Arnavutköy, Ulus ve Mecidiyeköy’e yakın konumda bulunan Nispetiye de yer alan Simyfit pilates stüdyomuza bekliyoruz. HİZMETLERİMİZ Reformer Pilates (Aletli Pilates); -Çok geniş hareket seçeneği olan reformer ve cadillac ekipmanları ile yapılan program ile muhteşem sonuçlar alacaksınız ve fit ve enerjik kalmanızın size verdiği mutluluğu hissedeceksiniz. Yoga Hamağı; -Yoga hareketlerine ek olarak hamak eklemek asanalarda daha derinleşmemizi sağlıyor. Ayrıca esnememize yardımcı olan hamakta dengede durmaya çalışırken kaslarımızı daha cok kullanmamız gerekecek. Buda bizi doğru postürde güçlendirip sıkılaştıracak. İpek-polyester karışımı hamağı yukarıdan çelik aparat ile bağlamamız yeterli Hamak yogası yoganın bırakmak felsefesini hissetmemizi sağlıyor, hamağımıza güvenip kendimizi serbest bıraktığımızda özgüvenimiz artıcak ve güven duygumuz gelişecek Yoga hamaklarımızı görmek için etiler Nispetiyedeki simyfit pilates studyomuzu ziyaret edebilirsiniz Antigravity; -Son zamanlarda popülerleşen ve henüz birkaç stüdyoda bulunan antigravity hamak yogasını sizi ne kadar rahatlatacağına inanamayacaksınız. Antigravity hamak yogası yonanın akışa bırakmak felsefesine uyarlanarak yapılmıştır kendimizi hamağa bıraktığımızda boşluğa bırakmış gibi hissediyoruz buda bizim bilinç altımızda hayatı akışa bırak düşüncesini oluşturuyor ayrıca hareketlere ipek ve polyester karışımı hamağımızı ekleyerek derinleştirmek ve kaslarımızın ekstra çalışmasını sağlamak mümkün. Kendinize bir yatırım yapmak istiyorsanız Antigravity’e başlayabilirsiniz. Düzenli olarak uyguladığınızda kendinize çok güzel bir hediye verdiğinizi fark edeceksiniz. Yoganın faydalarına gelecek olursak; • Yoga esnekliğe yardımcı olur. • Yoga vücudunuza ve sınırlarınıza saygı duymayı öğretir • Yoga özgüveni geliştirir. • Yoga stresi azaltır. • Yoga uyumaya yardımcı olur • Yoga ruh halini iyileştirir. • Yoga zihin karmaşıklığını azaltır. Regresyon Terapisi; -Bilinçaltında kodlanmış ve geçmiş yaşamdan bugüne dek seni zorlayan, yaşamında kısır döngülere yol açan negatif düşünce, duygu ve hissedilen yaşanmışlıkların yeniden dönüştürme terapisidir. Regresyon terapistliğinde 3 seans gibi uzun olmayan bir süreç içerisinde, olumlu dönüşüm yüksek oranda ve başarılı bir şekilde gerçekleşir.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe, İnternet, Otopark, Kredi Kartı. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Nisbetiye, Başlık Sk. No:16, 34340, 34340 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye


Simyfit Pilates & Hamak Yoga Ataşehir

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/atasehir/simyfit-pilates-%26-hamak-yoga-atasehir/2293

5467499794

HAKKIMIZDA Simyfit Pilates stüdyosunda Pilates reformer, Skolyoz, Kifoz, Lordos, Yüksek Omuz, Flatback gibi vücut duruşlarını düzelten medikal pilates, Mat pilates, Hamak yogası, Yoga, Nefes terapistliği ve iki ayda bir yapılan birbirinden farklı workshoplar yer almaktadır. Pilatesde powerhouseınızı her harekette kullanmayı öğreneceğiz ve aslında her hareketin bir karın hareketi olduğunu fark edeceksiniz. Sırt kaslarınız güçlendikçe gün içinde dik durmak isteyeceğiz, buda sizin duruşunuza ve enerjinize yansıyacak. Dersler dolu dolu 50 dakika sürmektedir “circuit training” sistemini kullanmaktayız (döngü sistemi) bu çalışma sisteminde kanın vücutta dolaşmasını sağlayan egzersiz programı uygulamaktayız buda bize ekstra kalori yaktırıp kasların kalınlaşmadan gelişmesini sağlıyor 50 dakikada hiç bir kas grubunu atlamadan tüm vücudu çalıştırmış olacağız. Pilates reformer kemik üstü kas gruplarını çalıştırmaktadır. Buda kaslarımızın kalınlaşmadan gelişmesini sağlar Kaslarımız geliştikçe günlük harcadığımız enerji ve metabolizmamız artar. Buda bizim kolay kilo vermemizi sağlar. Akademisyen eğitmenlerle çalışabileceğiniz gerçek bir pilates eğitimi için sizi Levent, Etiler, Beşiktaş, Maslak, Arnavutköy, Ulus ve Mecidiyeköy’e yakın konumda bulunan Nispetiye de yer alan Simyfit pilates stüdyomuza bekliyoruz. HİZMETLERİMİZ Reformer Pilates (Aletli Pilates); -Çok geniş hareket seçeneği olan reformer ve cadillac ekipmanları ile yapılan program ile muhteşem sonuçlar alacaksınız ve fit ve enerjik kalmanızın size verdiği mutluluğu hissedeceksiniz. Yoga Hamağı; -Yoga hareketlerine ek olarak hamak eklemek asanalarda daha derinleşmemizi sağlıyor. Ayrıca esnememize yardımcı olan hamakta dengede durmaya çalışırken kaslarımızı daha cok kullanmamız gerekecek. Buda bizi doğru postürde güçlendirip sıkılaştıracak. İpek-polyester karışımı hamağı yukarıdan çelik aparat ile bağlamamız yeterli Hamak yogası yoganın bırakmak felsefesini hissetmemizi sağlıyor, hamağımıza güvenip kendimizi serbest bıraktığımızda özgüvenimiz artıcak ve güven duygumuz gelişecek Yoga hamaklarımızı görmek için etiler Nispetiyedeki simyfit pilates studyomuzu ziyaret edebilirsiniz Antigravity; -Son zamanlarda popülerleşen ve henüz birkaç stüdyoda bulunan antigravity hamak yogasını sizi ne kadar rahatlatacağına inanamayacaksınız. Antigravity hamak yogası yonanın akışa bırakmak felsefesine uyarlanarak yapılmıştır kendimizi hamağa bıraktığımızda boşluğa bırakmış gibi hissediyoruz buda bizim bilinç altımızda hayatı akışa bırak düşüncesini oluşturuyor ayrıca hareketlere ipek ve polyester karışımı hamağımızı ekleyerek derinleştirmek ve kaslarımızın ekstra çalışmasını sağlamak mümkün. Kendinize bir yatırım yapmak istiyorsanız Antigravity’e başlayabilirsiniz. Düzenli olarak uyguladığınızda kendinize çok güzel bir hediye verdiğinizi fark edeceksiniz. Yoganın faydalarına gelecek olursak; • Yoga esnekliğe yardımcı olur. • Yoga vücudunuza ve sınırlarınıza saygı duymayı öğretir • Yoga özgüveni geliştirir. • Yoga stresi azaltır. • Yoga uyumaya yardımcı olur • Yoga ruh halini iyileştirir. • Yoga zihin karmaşıklığını azaltır. Regresyon Terapisi; -Bilinçaltında kodlanmış ve geçmiş yaşamdan bugüne dek seni zorlayan, yaşamında kısır döngülere yol açan negatif düşünce, duygu ve hissedilen yaşanmışlıkların yeniden dönüştürme terapisidir. Regresyon terapistliğinde 3 seans gibi uzun olmayan bir süreç içerisinde, olumlu dönüşüm yüksek oranda ve başarılı bir şekilde gerçekleşir.. Duş, Otopark, Cafe, Erkek Tuvaleti, Kredi Kartı, Kadın Tuvaleti, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Barbaros, Fesleğen Sk. No:2415, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Happy Pilates & Training Studio
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/pilates/ankara/cankaya/happy-pilates-%26-training-studio/2294

0 546 749 97 93

06:00 - 21:00

Happy Pilates and Training Studio sertifikalı eğitmenler tarafından 2013 yılında kurulmuş Ankara’nın en eski klasik sistem pilates stüdyosudur.Stüdyomuz pilates temelini kullanarak geliştirdiği zengin ders programına sahiptir. Ders programı ağırlıklı olarak spesifik hedeflere yönelik, çok fonksiyonlu aletli pilates ve kişiye özel fonksiyonel derslerinden oluşur. Stüdyomuzun tecrübeli eğitmenleri, kişiye özel ve ihtiyaca yönelik egzersiz programları oluşturur. Stüdyomuzda pilates dersleri dışında dünyanın yeni egzersiz trendleri; Antigravity, trx, matwork,kickbox ve fonksiyonel antrenman dersleri mevcuttur. Happy Pilates and Training Studioya zorlayıcı, sert, gürültülü ortamlardan mutlu olmayanları, sağlıklı ve ideal bir vücuda kavuşmak için spor yapmayı ‘stres’ haline getirmek istemeyenleri; merkezine pilatesi alan doğru ve hedefe yönelik bir çalışma sistematiği ile, huzurlu ve dingin bir ortamda, ruhen ve bedenen yenilemek için bekliyoruz.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kamera, Kredi Kartı, Otopark, Cafe, İnternet. Online pilates rezervasyonu yap.

Ümit Mh, 2543. Sk. No:9, 06810 Yenimahalle/Ankara, Türkiye


SOUL PİLATES

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/uskudar/soul-pilates/2295

5467499794

Pilatesin faydaları hakkında birçok bilgi duymuş olabilirsiniz. Duruş bozukluğuna olan olumlu etkisi, beden ve zihinde gerçekleştirdiği değişim, nefes, core gibi… Ama şimdi sizden pilates hakkında duyduğunuz her şeyi unutmanızı istiyoruz. Çünkü bu yazı pilatesi tamamen anlamanızı sağlayacak ve aklınızdaki tüm sorulara ışık tutacak Pilates Neden Bu Kadar Popüler? Pilatesin popülaritesi her geçen gün artmaya devam etmekte. Yüz yıllık bir geçmişi olan pilatesin faydalarına değinecek olursak; genel olarak vücudun gücünü artırır, vücut geliştirme hedefine destek verir, dengeyi ve koordinasyonu sağlar, duruş bozukluğuna önemli derecede etki eder, esnekliği artırır, sırt ağrılarına iyi gelir, derin stabilizatörleri çalıştırır ve zihnin beden ile bütünleşmesini sağlar. Pilates denince akla ilk gelen kelime ne olmalıdır? Cevap, kesinlikle kontrol! Pilatesin kurucusu olan “Joseph Hubertus Pilates” bu sistemin adını ilk olarak “kontroloji” olarak tanımlamıştır. Çünkü, pilates egzersizlerinde kontrol ve konsantrasyon olmaksızın yapılan pilates hareketleri hedef ve amacını kaybeder. J.Pilates “Dikkatsizce 20 tekrar yapmaktansa 5 tekrarı mükemmel bir şekilde yapmak daha iyidir.” şeklinde bu düşüncesini ifade etmiştir. Pilateste Nefes Neden Önemli? Bir pilates seti esnasında hareketi kolaylaştırmak ya da zorlaştırmak, gücü yükseltmek, dokular arası oksijen geçişini arttırmak ve akciğer kapasitesini geliştirmek için nefese ihtiyaç duyarız. Egzersize ya da kişiye göre değişiklik gösterse de pilateste genel olarak yatay kostal nefes diye adlandırdığımız nefesi kullanırız. Yani nefesi alırken karnı şişirmeden onu kaburgaların yanlarına doğru yollarız. Nefes verdiğimizde ise core bölgesinin bir korse olduğunu hayal ederek korseyi daraltıp kaburgaları içeri doğru kapatarak nefes veririz. Hareket esnasında kişinin pelvis ve lumbar(bel) omurgası nötral pozisyonda iken nefes alıp vermesi core bölgesini aktif hale getirir ve güçlenmesini sağlar. En çok merak edilen konulardan biri olan soru: Pilates gerçekten kilo verdirir mi? Pilates kilo verme amaçlı bir sistem değildir. Fakat sağlıklı beslenme ve kardiyo ile desteklendiğinde zayıflama konusunda da yardımcı olacaktır. Kas kütlenizi arttıracağı için, kilo kaybını kastan değil de yağdan kaybedeceksiniz ve bu sayede hem daha ince hem de daha sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz.. Duş, Otopark, Cafe, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kredi Kartı, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Acıbadem, Faik Bey Mescidi Sk. No:25, 34660 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Naturel Pilates & Performance

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/uskudar/naturel-pilates-%26-performance/2296

5467499794

Reformer Pilates ( Aletli Pilates): Aletli Reformer Pilates, Pilates’in kurucusu Joseph Pilates tarafından icat edildi. Uygulama, tekerlekli bir aleti ileri geri hareket ettirirken direnç oluşturmak için farklı ağırlıklı yay kombinasyonları kullanan yatak benzeri bir çerçeve üzerindedir. Aletli pilates ne işe yarar: Alet vücut biçimlendirici görevindedir, uzun, yağsız kasların oluşmasına yardımcı olan küçük kas gruplarını hedef alır. Minderde mümkün olandan daha fazla egzersiz yapmanızı sağlar. Arkaya veya yana oturmak, uzanmak, dizleri dengelemek ve ayaklarınızı kullanmak gibi geniş hareket yelpazesinde pilatesin keyfini çıkarabilirsiniz. Aletli pilates, vücudunuzun merkezinde ve core bölgesinde güç oluşturmak için tasarlandı. Mat kullanmaktan daha zevklidir ve sonuçları hızlıdır. Aletli Pilates Reformer Yararları; • Ana kas gruplarını güçlendirir. • Kitle indeksinizi iyileştirir ve kilo vermeye yardımcı olur. • Merkez (Core) kasların güçlü olmasını sağlar. • Duruş ve postürünüzü düzeltir. • Esnekliği ve hareket alanını artırır. • Denge ve istikrarı iyileştirir. • Doğru nefes almayı öğretir. • Sakin kalmanızı ve aklınızı odaklamanızı sağlar. Aletli Reformer Pilatesin Sağlık Yararları; Aletli pilatesin sağlık yararları, genel güç, esneklik, koordinasyon ve denge dahil olmak üzere çeşitlidir. • Daha iyi duruş sağlar ve günlük hareketlerinizde oluşan zarifliği fark edersiniz. • Sırt, bel ya da diz ağrısı çekenler, fiziksel dengede sorunlu olanlarda büyük oranda iyileşmeye yol açar. • Kalçayı toparlar. • Kasların uzaması ve sıkılaşmasında etkilidir. • Güçlü kemikler ve esnek bir vücut için mükemmeldir.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Cafe, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Altunizade Mahallesi Nuhkuyusu Caddesi Bayındır Apt. 98 A, Daire 6, Altunizade, 34662 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


Gen Pilates Kadıköy Şb.

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/kadikoy/gen-pilates-kadikoy-sb./2298

5467499794

-Pilates Reformer (aletli pilates) Başlangıçta “Evrensel Reformer” olarak adlandırılan Pilates Reformer, daha geniş uygulama alıştırması nedeniyle, eski moda bir karyola gibi görünen bir yapıdır. Orijinal olarak ahşaptan yapılmış olan Reformer şimdi birçok farklı tasarıma sahiptir ve genellikle plastik, ahşap ve alüminyumdan veya her üçünün bir karışımından yapılmaktadır. Reformer’ın taşınması genellikle, şaryoya taşıyıcıya bağlanan bir dizi yay ile yüklenir – taşıyıcı kızakları, yatay direnç oluşturulduğunda. Taşıyıcıya ve çerçeveye bir dizi halat ve kasnak da eklenir ve egzersiz katılımcısının gerektirdiği şekilde ek direnç oluşturmak veya hafifletmek için kullanılabilir. Direnç seviyesi seviyesi normalde bağlı yay sayısı ile ayarlanır – bir yay en az direnci sağlarken, beş yay normalde standart bir Reformerde mevcut olan maksimum direnci temsil eder. -Hamile Pilatesi Hamile Pilatesi, vücuda esneklik, güç ve denge kazandıran bir spordur. Hamilelik döneminde yapılan hamile pilateside benzer faydaları sağlar. Buradaki temel amaç ise hamilelik döneminin sağlıklı bir şekilde geçirilmesi ve vücudun doğuma hazırlanmasıdır. Bu egzersizler, kadınların hem fiziksel hem de duygusal olarak rahatlamasını sağlamaktadır. -Çocuk Pilatesi -Medikal Pilates. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Kredi Kartı, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Caferağa, Nail Bey Sk. 1/b, 34714 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Gen Pilates Üsküdar Şb.

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/uskudar/gen-pilates-uskudar-sb./2299

5467499794

-Pilates Reformer (aletli pilates) Başlangıçta “Evrensel Reformer” olarak adlandırılan Pilates Reformer, daha geniş uygulama alıştırması nedeniyle, eski moda bir karyola gibi görünen bir yapıdır. Orijinal olarak ahşaptan yapılmış olan Reformer şimdi birçok farklı tasarıma sahiptir ve genellikle plastik, ahşap ve alüminyumdan veya her üçünün bir karışımından yapılmaktadır. Reformer’ın taşınması genellikle, şaryoya taşıyıcıya bağlanan bir dizi yay ile yüklenir – taşıyıcı kızakları, yatay direnç oluşturulduğunda. Taşıyıcıya ve çerçeveye bir dizi halat ve kasnak da eklenir ve egzersiz katılımcısının gerektirdiği şekilde ek direnç oluşturmak veya hafifletmek için kullanılabilir. Direnç seviyesi seviyesi normalde bağlı yay sayısı ile ayarlanır – bir yay en az direnci sağlarken, beş yay normalde standart bir Reformerde mevcut olan maksimum direnci temsil eder. -Hamile Pilatesi Hamile Pilatesi, vücuda esneklik, güç ve denge kazandıran bir spordur. Hamilelik döneminde yapılan hamile pilateside benzer faydaları sağlar. Buradaki temel amaç ise hamilelik döneminin sağlıklı bir şekilde geçirilmesi ve vücudun doğuma hazırlanmasıdır. Bu egzersizler, kadınların hem fiziksel hem de duygusal olarak rahatlamasını sağlamaktadır. -Çocuk Pilatesi -Medikal Pilates. Duş, Otopark, Kredi Kartı, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Aziz Mahmut Hüdayi, Halk Cd. 4-6 A, 34672 Üsküdar/İstanbul, Türkiye


CITIUS PİLATES

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/atasehir/citius-pilates/2304

5467499794

HAKKIMIZDA Citius pilates,25 yıllık tecrübe ve deneyimle,kişisel hedeflere daha hızlı ve daha bilinçli ulaşma amacı taşıyor.Besyo(BEDEN EĞİTİMİ SPOR YÜKSEK OKULU) mezunu eğitmenler,alanında uzman milli sporcular,fizyoterapi teknikerleri ve fizyoterapist eşliğinde aletli pilates,mat pilates,fonksiyonel pilates,medikal pilates,hamile pilatesi ve tüm programlar profosyonel yaklaşımla kişiye özel olarak hazırlar ve hazırlanan programın sürdürebilirliliğini sağlamayı amaçlar. Yaş,vücut tipi,sağlık problemleri ve spor geçmişi gibi etkenlerin de değerlendirildiği bu programda sırasıyla şu adımları izliyoruz: Postür analizi Eklem Hareket Açıklığı Ölçümü Vücut Kitle İndeksi Kas ve yağ ölçümü Örnek Sporcu Beslenme programı Kardiyovasküler program Medikal Yaklaşım Vücudunuzun gerilim ve ağrılardan uzaklaştığını,dengeli ve tutarlı bir bütünlük için, öğelerinin tekrar hizaya geldiğini ve güçlendiğini düşünün. Pilates egzersiz metodu ile giyilmiş paslı eklemlerden ve modern yaşamın olumsuzluklarından arındığınızı düşünün. Şimdi zihninizin, ruhunuzun ve bedeninizin rahatlatıcı bir ortamda korunduğunu ve sağlığınız için size rehberlik ettiğini düşünün… Pilates,omurgayı olması gereken pozisyona getirip duruş bozukluklarını düzeltir.Vücut koordinasyonunu geliştirir.Eklem hareket kabiliyetinde artış meydana getirir.Kan dolaşımını arttırıp kasların elastikiyetini arttırır.Stres seviyesini düşürüp maksimum enerji sağlar.Pilates,duruş bozuklukları,skolyoz,bel,boyun fıtığı,sırt,omuz gibi eklemler üzerindeki dejenerasyonların giderilmesine yönelik fizik tedavi ve rehabilitasyon çalışması sunar.. Duş, Kadın Tuvaleti, Otopark, Kredi Kartı, İnternet, Cafe. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Barbaros Mahallesi AK Zambak Sok. Varyap Meridyen A Blok D.70 Ataşehir / İstanbul


Barba Pilates & Wellness Studio

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/atasehir/barba-pilates-%26-wellness-studio/2305

5467499794

. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Cafe, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Mor Sümbül Sokak Barbaros Mahallesi Deluxia Palace No:5 A4 Blok K:8 D:224, Barbaros, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Nişantaşı Pilates

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/sisli/nisantasi-pilates/2307

5467499794

BİZ KİMİZ? Nişantaşı pilatesin kurucuları uzun yıllar boyunca eğitmenlik yapıp, kendilerine kattıkları deneyimleri ve bilgileri yeni insanlara aktarmak, doğru hareket etmek ve ettirmek adına 2018 de Nişantaşı Pilatesin kapılarını açmışlardır. Spor akademisi mezunu eğitmenlerden kurulu kadromuz, üyelerin kişiye özel egzersiz planlamasını ve yağ-kas-kemik ölçümlerini periyodik zamanlarda yaparak, program sürecindeki motivasyonunu üst düzeyde korumayı hedeflemektedir. EKİBİMİZ -Okan DERİN 1986 yılında doğan Okan, 2006 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Tasarım eğitimini tamamladı. Aynı yıl hizmet sektörüne adım atarak, geniş bir alana sahip olan perakende pazarında birçok markada çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 2014 yılında pilates ile tanıştı ve pilates yaptığı sürede kendisindeki büyük değişimi fark ederek pilates ile sonsuz bağlılığını kurmuş oldu. 2015 yılında pilates yaptığı kurum ile radikal bir karar alıp Genel Koordinatör olarak pilates dünyasında yönetici olarak çalışmaya başladı. Bir süre sonra artık tutkulu bir şekilde bağlı olduğu pilatese eğitmen olarak devam etmeye karar verdi. Eğitim almak, kendisini geliştirmek, pilatesi en iyi şekilde yapmak ve yaptırabilmek için Serotonin Akademi/Pilates ekibi ile tanışarak sertifika programlarına başladı. Sonrasında Serotonin Pilates ailesine katılarak en iyi ve donanımlı bir şekilde pilates eğitmenliğine adım atmış oldu. Bu sürede omurga hastalıkları üzerine kendini geliştirerek Pilates Eğitmenliği donanımını daha ileri seviyeye taşıdı. Çıktığı bu yolda en başta Serotonin Akademi/Pilates ailesinin büyük desteği ile sektörde ilk gün tanıştığı ve hiç ayrılmadığı Gülbahar ÇOBAN ve Batuhan KARAMUK ile 2018 yılında bir araya gelerek Nişantaşı Pilates’i kurdular. -Batuhan KARAMUK 1987 yılında doğan Batuhan, 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesini tamamlamıştır. Spor Akademisi lisans eğitimini sürdürürken hem engellilerde spor hem de pedagojik formasyon almıştır. Lisans eğitiminin yanı sıra hem resmi hem de özel kurumlardan aldığı eğitimlerle pilates dalında uzmanlaşmıştır. 8 yılı aşkın, çeşitli spor merkezleri ve pilates stüdyolarında, pilates ve fonksiyonel egzersiz antrenmanları yaptırmıştır. -Gülbahar ÇOBAN 1985 yılında doğan Gülbahar, Spor hayatına 2001 de Hentbol oynayarak başladı ve ardından karateyle ilgilendi. Bir süre ikisini aynı anda yürüttü. Karate’de milli sporcu olma hakkını kazandı. 2005 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük bölümünü kazandı. Yüzme branşında uzmanlık eğitimini, tenis branşında yardımcı uzmanlık eğitimini aldı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli yerlerde yüzme eğitimleri verdi. Pilates ile tanışınca bu alanda uzmanlaştı. Kariyer eğitimini bu alanda sürdürdü. Güncel eğitimlerle eğitmenlik hayatına devam etmektedir. HİZMETLERİMİZ -Aletli Pilates; Ekipmanlar ile kişinin kas-iskelet sistemini en etkin, en sağlıklı ve en doğru açılarda çalıştıran egzersiz programıdır. Medikal Pilates; Omurga rahatsızlıklarının tedavisini destekleyici, doktor takibi devam eden kişilerde doktorları ile birebir iletişim kurarak sağlık sürecini takip eden egzersiz programıdır. -Fonksiyonel Egzersiz; Çeşitli ekipmanlar ve vücut ağırlığı ile birden fazla eklemin devreye girdiği ve hızlı sonuç veren egzersiz programıdır. -Hamile Pilatesi; Hamilelik süresince salgılanan hormonların etkisiyle, anne adayının kas-iskelet sisteminde esneklik gözlemlenmekte ve denge kayıpları yaşanmaktadır. Hamile Pilatesi, anne adayını doğum anına en iyi şekilde hazırlamak ve vücudunu doğru şekilde geliştirmek için yapılan egzersiz programıdır. -Çocuk Pilatesi; Çocukların fiziksel gelişimini desteklemek amacıyla, eğlenebilecekleri farklı bir aktivite yapmayı sağlayan destekleyici egzersiz programıdır. -Engelli Pilatesi; Engellilerin hayatını kolaylaştıran, sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini ve daha rahat hareket edebilmelerini sağlayan egzersiz programıdır. -Grup Pilates; Birden fazla kişi ile grup halinde yapılan egzersiz bütünüdür. -Kurumsal Pilates; Yoğun çalışma hayatında strese bağlı olarak yaşanan omurga mutsuzluklarını en aza indirmek, iş verimini ve işe bağlılığı arttırmak adına çalışma ortamınızda sizlere sunulan egzersiz programıdır.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, İnternet, Cafe. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

No:59 K:1 D:2, Teşvikiye, Hacı Emin Efendi Sk., 34365 Şişli/İstanbul, Türkiye


PURE PİLATES

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/kadikoy/pure-pilates/2310

5467499794

HAKKIMIZDA Bağdat caddesinde, 2012 yılında kurulan stüdyomuzda Aletli Özel Pilates ve Kickboks, Mat Pilates, Zumba, Yoga, Latin Dansları ,Anne-Çocuk Egzersiz grup dersleriyle birlikte ayrıca, diyetisyen eşliğinde kilo kontrolü ve sağlıklı beslenme konularında üyelerimize destek oluyoruz. Bunun dışında Personal Training ve fonksiyonel egzersizler için kullandığımız yardımcı ekipmanlar ( 4DPRO, TRX ,Orbit, M.O.T.R., Kettlebell, Dumbell, Bosu vb.) ile kişileri istenilen atletik seviyeye çıkarmak fitness düzeylerini geliştirmek temel hedefimiz. Stüdyomuzda yeni katılan üyelere ölçme ve değerlendirme testlerinden sonra, Postür Analizi yapıp antrenman programlarına katılım ve devamlılıklarını sağlıyoruz. NEDEN PURE PİLATES? Aile ortamında ve evinizin rahatlığında, egzersiz yapacağınız samimi ortamı sizin için oluşturuyoruz. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde egzersizlerinizi planlayan bir ekip burada sizi bekliyor. Bağdat caddesinin kalbindeyiz ve en büyük stüdyolarından biriyiz. HİZMETLERİMİZ 1. REFORMER PİLATES - Trapeze Table - Reformer - Core Align - Chair - Barrel 2. FUNCTIONAL TRAINING - 4DPRO - TRX - Free Weight - Bosu - Core Fitness Roller 3. HAMİLE PİLATES MEDİKAL VE KLİNİK - Gebelik Öncesi - Gebelik Sırası - Gebelik Sonrası 4. KICKBOKS SELF DEFENCE - Yakın Dövüş - Self Defence - KickBoks 5. YOGA - Hatha Yoga - Vinyasa Yoga 6. NEFES TERAPİSİ - Kuantum Nefes 7. BESLENME UZMANI - Keogenetic Beslenme. Duş, Kadın Tuvaleti, Otopark, Kredi Kartı, İnternet, Cafe. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Caddebostan, Abdul Kadir Noyan Sk. No:26, 34728 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Olcay Aydınlı Pilates
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/atasehir/olcay-aydinli-pilates/2320

0 546 749 97 93

08:00 - 00:00

1978 İzmit doğumlu olan Olcay Aydınlı, yıllarca spor amaçlı yaptığı Fitness ve Pilates dallarında eğitmen olmaya karar vermiştir. Fitnessturk The Pilates Coach Uluslarlarası Matwork Level 1-2, Reformer Level 1-2, Pregnancy Pilates, Anatomi-Biyomekanik ve Postür Analizi, Stretching, Barrel, Chair, Spine Corrector, Cadillac, Tower, Fonksiyonel Direnç Egzersizleri ve PT Uygulamaları Level 1- 2, Grup – Bireysel Fitness Fonksiyonel ve Metabolik Antremanlar, Eğitmenlik – İletişim Becerileri, Egzersiz Programlarına Yönelik Sağlıklı ve Etkili Beslenme Teknikleri, Core Egzersizlerinde Anatomi, Biyomekanik ve Teknikler, Squat Egzersizlerinde Anatomi, Biyomekanik ve Teknikler, Hipertrofi Antreman Planlaması, Standing Pilates Level-1, Aerodance Kareogrofi Workshop ve Fonksiyonel Egzersizlerde Düzeltici Parametreler eğitimleri almıştır. Fitnessturk The Pilates Coach ‘ta Operasyon Asistanı ve Sosyal Medya Yöneticisi olarak görev yapmakta olan Olcay RM Yoga & Pilates Academy’de de Grup Matwork, Reformer ve Fonksiyonel Egzersiz dersleri vermektedir.. Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, İnternet, Kredi Kartı, Otopark, Duş. Online pilates rezervasyonu yap.

Yenişehir, Baraj Yolu Cd. 11E, 34779 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Do A Loop

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/eyup/do-a-loop/2333

5467499794

HAKKIMIZDA Çocukların, gerçek cimnastik eğitimi ile fiziksel becerilerini geliştirip, potansiyellerini eğlenerek bulmalarını hedefleyen ve İstanbul’un Avrupa yakasında, Göktürk’te faaliyet gösteren bir cimnastik merkezi, cimnastik kursu ve cimnastik okuluyuz. Her sporun gerektirdiği özel fiziksel yeterliliklerin yanı sıra her branşta sporcunun sahip olması gereken zihinsel ve sosyal beceriler vardır. Bu branşa özgü yeterliliklerin gelişmesinden önce her çocuğun yapması gereken spor aktivitesi, temel branş olan cimnastiktir. Cimnastik sayesinde çocuklar, kendi bedenlerini, hareket kapasitelerini ve performanslarını en üst seviyeye çıkarırlar. EKİBİMİZ Noyan Hoşser / GYMNASTICS TRAINER Sekiz yıllık başarılı bir sporculuk yaşamından sonra, 2002 Yılından günümüze çok sayıda profesyonel kulüp, özel okul, yaz okulu ve okul öncesi eğitim kurumlarında Artistik Cimnastik branşında eğitimler vermiştir. Bölgesel ve ulusal cimnastik şampiyonalarında çok sayıda başarı elde eden öğrenci yetiştirmiştir. Ulusal ve uluslararası cimnastik yarışmalarında farklı kademelerde görevler almıştır. Artistik Cimnastik 2.Kademe ve Trampolin Cimnastik 1.Kademe Antrenörlük sertifikası sahibidir. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ - BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU'nda Öğretim Görevlisi Olarak Artistik Cimnastik dersleri vermektedir ve ayrıca Spor Yöneticiliği Bölümü’nde tezli yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Sevgi Hoşser / GYMNASTICS TRAINER Türkiye’nin ilk ritmik cimnastik spor kulübünde, kurucusu Gönül Şanda ile çalıştığı yedi yıllık başarılı bir sporculuk yaşamının ve yardımcı antrenörlük sürecinin ardından, 2009 yılından günümüze okul öncesi ve alt yapı gruplarına, aynı zamanda müsabık sporculara profesyonel eğitimler vermiştir. Bölgesel ve ulusal şampiyonalarda çok sayıda madalya kazanan öğrencilerin yetişmesine katkı sağlamıştır. Ulusal yarışmalarda çeşitli kademelerde görevler almıştır. 2.Kademe Ritmik Cimnastik Antrenörlük sertifikasına ve Ritmik Cimnastik Hakemlik Brövesine sahiptir. Spor yapmakla ilgili bildiğiniz her şeyi unutun. Tüm kaslarınızın tamamen kendi vücut ağırlığınızı kullanarak çalıştığı ve bütün fiziksel becerilerinizi aynı anda, en etkili şekilde kullanabilmenizi sağlayacak yetişkinlere yönelik eğitimlerimiz sayesinde hem kendi fiziksel potansiyelinizi keşfetmenizi hem de cimnastik eğitimlerinde kazandığınız yeni becerilerle diğer spor branşlarındaki performansınızı da arttırmanızı sağlıyoruz. Kişisel becerileriniz, fiziksel performansınız ve sportif geçmişiniz doğrultusunda, performasınızın arttırılmasına ve hareket kabiliyetinizin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapacağız.. Çocuk Oyun Alanı, Kadın Tuvaleti, Erkek Tuvaleti, Cafe, Duş. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Stambul TR, Göktürk Merkez, 34077 Eyüp/İstanbul, Türkiye


WeKings Studio

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/kadikoy/wekings-studio/2338

5467499794

. Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe, Otopark, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Suadiye, Halim Ağa Sk. No:16, 34740 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


KADİR TUHAN (PERSONAL TRAİNER)

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/gungoren/kadir-tuhan-(personal-trainer)/2341

5467499794

Salonumuz KALE OUTLET CENTER AVM'nin en üst katında MACFit City olarak hizmet vermektedir. SERTİFİKALARIM; TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ FEDERASYONU - 1. KADEME ANTRENÖRLÜK BELGESİ MACFİTNESS AKADEMİ SERTİFİKASI FMI FİTNESS PERSONAL COACH SERTİFİKASI ATLETİK PERFORMANS AKADEMİ - ATLETİK PERFORMANS KOÇLUĞU SERTİFİKASI BUJIN STRIKING COACHING SERTİFİKASI THE PİLATES COACH/FİTNESS TÜRK - ANATOMİ, FONKSİYONEL BİYOMEKANİK, POSTÜR ANALİZİ EĞİTİMİ TÜRKİYE SUALTI SPORLARI FEDERASYONU BRONZ CANKURTARAN BELGESİ. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Cafe, Kredi Kartı, İnternet, İbadet Alanı, Kamera, Çocuk Oyun Alanı, Yemek. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Güven, Eski Londra Asf Cd No:89, 34160 Güngören/İstanbul, Türkiye


Volkan Taştan

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/sariyer/volkan-tastan/2342

5467499794

seanslar şimdilik sadece online olarak gerçekleştirilecektir.. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

sarıyer ve besiktas bölgesi


Fitnessturk The Pilates Coach

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/atasehir/fitnessturk-the-pilates-coach/2343

5456403768

FITNESSTURK INSTITUTE PROGRAMLARI 2020 İSTANBUL 36. DÖNEM PROGRAMI 2003 yılından beri 9000'İn üzerinde eğitmen yetiştirmiş olan Fitnessturk, 79 ülkede geçerli Uluslararası Eğitmenlik programlarından oluşan yeni bir eğitim dönemini daha başlatmaktadır. A.B.D, Rusya, B.A.E, Almanya, İngiltere, Kanada gibi ülkelere eğitmen ihraç etmiş olan Fitnessturk eğitimde bilimsellikten asla vazgeçmeyerek eğitim kalitesini 16 yıldır korumaktadır. Dünyada bilimsel makalesi yayınlanmış olan tek Pilates Eğitim metodudur. Fitnessturk ve The Pilates Coach A.B.D nin ve dünyanın en büyük anatomi biyomekanik enstitüsü olan Dr Gary Grey Institute'e bağlıdır. TÜM EĞİTİMLER KONTENJANLIDIR. DOLDUĞUNDA KAYIT KAPANACAKTIR. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TEK EĞİTİM FİYATLARI HER EĞİTİMİN ALTINDA ÖZEL OLARAK YAZMAKTADIR. EĞİTİMLERİ KENDİNİZ SEÇEREK FARKLI PAKETLER DE OLUŞTURABİLİRSİNİZ. NORMALLEŞME SÜRECİ 1. FAZ PROGRAMI 18 TEMMUZ-26 TEMMUZ 2020 18 TEMMUZ 2020 CANLI YAYIN (1) THE PILATES COACH ANATOMİ, BİYOMEKANİK ve POSTÜR ANALİZİ SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/anatomy-biomechanics-and-postural-analysis.html CANLI YAYIN EĞİTİM ÜCRETİ: 150 TL Saat:12:00 - 18:00 EKİPMAN İHTİYACI: YOK *BU EĞİTİMİN GELİRİ SOKAK HAYVANLARI İÇİN BAĞIŞLANACAKTIR 25 TEMMUZ 2020 CANLI YAYIN (5) ULUSLARARASI EĞİTMENLİK ve İLETİŞİM BECERİLERİ-WORKSHOP http://www.fitnessturk.info/e287itmenlik-ve-304leti351im-ve-liderlik-becerileri.html TEK EĞİTİM FİYATI: CANLI YAYIN EĞİTİM ÜCRETİ: 150 TL Saat:12:00 - 18:00 EKİPMAN İHTİYACI: YOK 26 TEMMUZ 2020 CANLI YAYIN (3) ULUSLARARASI KARDİYOVASKÜLER PULMONER YAPI ve EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ WORKSHOP http://www.fitnessturk.info/cardio-exercise-planning--exercise-phsyiology.html CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 450 TL Saat: 10.00-17.00 NORMALLEŞME SÜRECİ 2. FAZ PROGRAMI 1 AĞUSTOS - 27 EYLÜL 2020 1 AĞUSTOS 2020 (8) ULUSLARARASI STRETCHING TEKNİK ve METODLARI SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/stretching-training-techniques-certificate.html TAM EĞİTİM FİYATI: 500 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 450 TL Saat: 10.00-17.00 EKİPMAN İHTİYACI: MİNDER, THERA BANT, FOAM ROLLER 8-9 AĞUSTOS 2020 (11) ULUSLARARASI THE PILATES COACH MATWORK LEVEL -1 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-1.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 950 TL Saat: 10:00 - 17:00 EKİPMAN İHTİYACI: MİNDER, MİNİ BALL 15-16 AĞUSTOS 2020 - GRUP A (12) ULUSLARARASI THE PILATES COACH REFORMER LEVEL -1 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-11.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 950 TL Saat: 10:00 - 17:00 22-23 AĞUSTOS 2020 - GRUP B (12) ULUSLARARASI THE PILATES COACH REFORMER LEVEL -1 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-11.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 950 TL Saat: 10:00 - 17:00 29-30 AĞUSTOS 2020 (9) ULUSLARARASI THE PILATES COACH REFORMER LEVEL -2 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-2-advanced.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 950 TL Saat: 10.00-17.00 5 EYLÜL 2020 (13) ULUSLARARASI THE PILATES COACH MATWORK LEVEL -2 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-2-gliding-foam-rolleretc.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1000 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 800 TL Saat: 10.00-17.00 EKİPMAN İHTİYACI: MİNDER, MİNİ BALL, THERA BANT, POŞET/KÖPÜK VEYA PLASTİK TABAK/GLIDING 6 EYLÜL 2020 (6) ULUSLARARASI THE PILATES COACH PREGNANCY PILATES EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/ham304le-p304lates304-pregnancy-plates.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 950 TL Saat: 10.00-17.00 12 EYLÜL 2020 (2) TEMEL FITNESS EĞİTİMİ ve PROGRAMLAMA SERTİFİKA PROGRAMI TAM EĞİTİM FİYATI: 500 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 450 TL Saat: 10.00-17.00 13 EYLÜL 2020 (10) FONKSİYONEL EGZERSİZ PLANLAMASI SERTİFİKA PROGRAMI TAM EĞİTİM FİYATI: 750 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 600 TL Saat: 10.00-17.00 19 EYLÜL 2020 (4) FONKSİYONEL EGZERSİZLERDE DÜZELTİCİ PARAMETRELER SERTİFİKA PROGRAMI TAM EĞİTİM FİYATI: 750 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 600 TL Saat: 10.00-17.00 20 EYLÜL 2020 (14) SQUAT EGZERSİZLERİNDE ANATOMİ, BİYOMEKANİK ve TEKNİKLER WORKSHOP SERTİFİKA PROGRAMI Squat biyomekaniğinde eklem hareketlerinin incelenmesi ve squat varyasyonlarının öğretimini içeren bir eğitimdir. TAM EĞİTİM FİYATI: 500 CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 450 TL Saat: 10.00-17.00 EKİPMAN İHTİYACI: 26 EYLÜL 2020 (15) CORE EGZERSİZLERİNDE ANATOMİ, BİYOMEKANİK ve TEKNİKLER WORKSHOP SERTİFİKA PROGRAMI Core bölgeyi oluşturan kasların anatomik yapısı incelenerek eklemlere yaptırdığı hareketlerin örneklendirildiği eğitim programıdır. TAM EĞİTİM FİYATI: 500 CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 450 TL Saat:10:00 - 17:00 EKİPMAN İHTİYACI: MİNDER, THERA BANT 27 EYLÜL 2020 (7) ULUSLARARASI STUDIO CYCLING EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/studio-cycling-certificate.html TAM EĞİTİM FİYATI: 500 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 450 TL Saat: 10:00 - 17:00 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- FİYATLAR FITNESSTURK PROFESSIONAL INSTITUTE (1,2,3,4,5,7,8,10,11,12,13,14, 15 no’lu eğitimler) TAM :6000 TL ÖĞRENCİ:5600 TL (taksit ve vade tutarları için lütfen iletişime geçiniz) THE PILATES COACH PROGRAMLARI THE PILATES COACH PROFESSIONAL PILATES MASTER INSTRUCTOR EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI (1,3,5,6,8,9,11,12,13, no'lu eğitimler) TAM :4200 TL ÖĞRENCİ:3750 TL THE PILATES COACH LEVEL-1 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI (1,3,5,11,12 no'lu eğitimler) TAM:1950 TL ÖĞRENCİ: 1800 TL THE PILATES COACH LEVEL-2 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI (3,5,9,13 no’lu eğitimler) TAM:1950 TL ÖĞRENCİ: 1800 TL FITNESS&PT EĞİTMENLİK PROGRAMLARI FITNESSTURK PERSONAL FITNESS INSTRUCTOR ULUSLARARASI EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI (1,2,3,4,5,7,8,10,14,15 no’lu eğitimler) TAM :3750 TL ÖĞRENCİ:3250 TL --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- İZMİR FITNESSTURK INSTITUTE CERTIFICATE PROGRAMS THE PILATES COACH CERTIFICATE PROGRAMS İZMİR 20. DÖNEM PROGRAMI 18 TEMMUZ - 27 EYLÜL 2020 THE PILATES COACH ULUSLARARASI SERTİFİKA PROGRAMLARI 2020 İZMİR 20. DÖNEM PROGRAMI 2003 yılından beri 9000'İn üzerinde eğitmen yetiştirmiş olan Fitnessturk, 79 ülkede geçerli Uluslararası Eğitmenlik programlarından oluşan yeni bir eğitim dönemini daha başlatmaktadır. A.B.D, Rusya, B.A.E, Almanya, İngiltere, Kanada gibi ülkelere eğitmen ihraç etmiş olan Fitnessturk eğitimde bilimsellikten asla vazgeçmeyerek eğitim kalitesini 17 yıldır korumaktadır. Dünyada bilimsel makalesi yayınlanmış olan tek Pilates Eğitim metodudur. Fitnessturk ve The Pilates Coach A.B.D nin ve dünyanın en büyük anatomi biyomekanik enstitüsü olan Dr Gary Grey Institute'e bağlıdır. TÜM EĞİTİMLER KONTENJANLIDIR. DOLDUĞUNDA KAYIT KAPANACAKTIR. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TEK EĞİTİM FİYATLARI HER EĞİTİMİN ALTINDA ÖZEL OLARAK YAZMAKTADIR. EĞİTİMLERİ KENDİNİZ SEÇEREK FARKLI PAKETLER DE OLUŞTURABİLİRSİNİZ. NORMALLEŞME SÜRECİ 1. FAZ PROGRAMI 18 TEMMUZ - 26 TEMMUZ 2020 18 TEMMUZ 2020 CANLI YAYIN (1) THE PILATES COACH ANATOMİ, BİYOMEKANİK ve POSTÜR ANALİZİ SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/anatomy-biomechanics-and-postural-analysis.html CANLI YAYIN EĞİTİM ÜCRETİ: 150 TL Saat:12:00 - 18:00 EKİPMAN İHTİYACI: YOK *BU EĞİTİMİN GELİRİ SOKAK HAYVANLARI İÇİN BAĞIŞLANACAKTIR 25 TEMMUZ 2020 CANLI YAYIN (5) ULUSLARARASI EĞİTMENLİK ve İLETİŞİM BECERİLERİ-WORKSHOP http://www.fitnessturk.info/e287itmenlik-ve-304leti351im-ve-liderlik-becerileri.html TEK EĞİTİM FİYATI: CANLI YAYIN EĞİTİM ÜCRETİ: 150 TL Saat:12:00 - 18:00 EKİPMAN İHTİYACI: YOK 26 TEMMUZ 2020 CANLI YAYIN (3) ULUSLARARASI KARDİYOVASKÜLER PULMONER YAPI ve EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ WORKSHOP http://www.fitnessturk.info/cardio-exercise-planning--exercise-phsyiology.html CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 450 TL Saat: 10.00-17.00 NORMALLEŞME SÜRECİ 2. FAZ PROGRAMI 5 EYLÜL - 27 EYLÜL 2020 5-6 EYLÜL 2020 (11) ULUSLARARASI THE PILATES COACH MATWORK LEVEL -1 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-1.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 950 TL Saat: 10:00 - 17:00 EKİPMAN İHTİYACI: MİNDER, MİNİ BALL 12-13 EYLÜL 2020 (12) ULUSLARARASI THE PILATES COACH REFORMER LEVEL -1 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-11.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 950 TL Saat: 10:00 - 17:00 19-20 EYLÜL 2020 (9) ULUSLARARASI THE PILATES COACH REFORMER LEVEL -2 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-2-advanced.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 950 TL Saat: 10.00-17.00 26 EYLÜL 2020 (13) ULUSLARARASI THE PILATES COACH MATWORK LEVEL -2 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/level-2-gliding-foam-rolleretc.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1000 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 800 TL Saat: 10.00-17.00 EKİPMAN İHTİYACI: MİNDER, MİNİ BALL, THERA BANT, POŞET/KÖPÜK VEYA PLASTİK TABAK/GLIDING 27 EYLÜL 2020 (6) ULUSLARARASI THE PILATES COACH PREGNANCY PILATES EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI http://www.fitnessturk.info/ham304le-p304lates304-pregnancy-plates.html TAM EĞİTİM FİYATI: 1100 TL CANLI YAYIN ve ÖĞRENCİ EĞİTİM ÜCRETİ: 95 Saat: 10.00-17.00 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- FİYATLAR THE PILATES COACH PROGRAMLARI THE PILATES COACH PROFESSIONAL PILATES MASTER INSTRUCTOR EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI (1,3,5,6,9,11,12,13, no'lu eğitimler) TAM :4200 TL ÖĞRENCİ:3750 TL THE PILATES COACH LEVEL-1 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI (1,3,5,11,12 no'lu eğitimler) TAM:1950 TL ÖĞRENCİ: 1800 TL THE PILATES COACH LEVEL-2 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI (3,5,9,13, no’lu eğitimler) TAM:1950 TL ÖĞRENCİ: 1800 TL --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Önemli KURALLAR: *Kayıt yaptırıldıktan ve program başladıktan sonra herhangi bir nedenle programa katılınılamaması durumunda ücret iadesi kesinlikle YAPILMAMAKTADIR (kontenjan bloke edildiğinden dolayı) *Kampanyadan yararlanıp taksitli ödeme yapacak katılımcılar son ödeme tarihlerini tamamlamadan sertifikaları verilmez. Son ödeme tarihinde taksitlerini yapmayanların paket hakları iptal edilir ve eğitimleri sona erdirilir. *TÜM EĞİTİMLERE DEVAM MECBURİYETİ VARDIR *Katılımcı herhangi bir eğitime herhangi bir nedenle katılamadığı zaman, Fitnessturk'ün 1 yıl içerisinde açacağı eğitimlere katılma hakkı saklıdır. *The Pilates Coach Seviye-1 eğitimleri sonrası yazılı(test) ve uygulamalı sınavlar vardır. Sınavlardan başarılı olunduğu takdirde 30'ar saatlik pratik ve yine 50 dakikalık video çekme zorunluluğu vardır. Bunlar tamamlanmadan sertifika teslim edilmez. *The Pilates Coach Seviye-2 eğitimleri sonrası 30'ar saatlik pratik zorunluluğu vardır. Bunlar tamamlanmadan sertifika teslim edilmez. *Eğitimlerin herbir günü 10.00 da başlar, 17.00'da biter(aksi eğitim programında belirtilmediği sürece). Katılımcı eğitim alanını erken terk edemez. Erken terk ettiği takdirde aldığı eğitim geçersiz sayılacaktır. Ve bu eğitimi tekrar alması gerekecektir. *Fitnessturk eğitimin yerini ve tarihini İstanbul il sınırları içerisinde 24 saat önceden haber vererek değiştirme hakkına sahiptir. *Fitnessturk gerek duyduğu takdirde program içerisinde tarih değişikliği yapma hakkını (içerik değişmeden) saklı tutar. *Fitnessturk bildirimlerini yapmak için yalnızca web sitesi adresi olan "www.fitnessturk.info" adresini kullanmaktadır. telefon ve sms yolu ile bilgilendirme yapılmamaktadır. KAYITLAR DEVAM EDİYOR Detaylı bilgi için: 0 545 640 37 68. Kredi Kartı, Kamera. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv. 9C, 34758 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Tuğçe Onuktav

https//www.olleyy.com/pilates/izmir/karsiyaka/tugce-onuktav/2349

5467499794

Pilates, yaklaşık 100 yıllık geçmişiyle, günümüzde bile benimsenen tüm vücut birlikteliği ilkeleriyle omurga odaklı bir egzersiz türüdür. Pilates, kullandığı teknikte nefese verdiği önemile, sadece iskelet kas sistemini değil, solunum sistemi de dahil olmak üzere tüm vücut sisteminin gelişimini sağlar. Ben de, dünyada kabul gören bir okul ve ekol olan Balanced Body ve Türkiye Cimnastik Federasyonundan aldığım eğitimlerle, Pilatesi herkese tanıtmak ve gerçek Pilatesle tanışmayı amaçlıyorum. Hamile Pilatesi, Pilates anatomy, bel ve boyun problemlerinde pilates gibi konularda aldığım eğitimlerle kendimi geliştirmeye halen devam etmekte ve çok inandığım bu sistemle insanların hem mental hem de fiziksel anlamda, kendilerini oldukları yerden bir üst noktaya taşımayı kendime görev biliyorum. Siz de hangi yaşta olursanız olun, sağlığınızı önemsiyor, kaliteli bir yaşam sürmek istiyor ve ileride oluşabilecek iskelet ve kas sistemi hastalıklarının önüne geçmek istiyorsanız, pilates egzersiz sistemiyle çalışmalısınız. Unutmayın, 2. Dünya savaşı sırasında tüm dünyayı saran ispanyol gribinden, Pilatesin kurucusu Joseph Pilates’in esir kampında çalıştırdığı askerlerden hiçbiri etkilenmemiştir. İnstagram adres: @pilateswithtugce. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Bostanlı, Şht. Cengiz Topel Cd. 24 A, 35590 Karşıyaka/İzmir, Türkiye


Neslihan Garip

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/kadikoy/neslihan-garip/2363

5467499794

Bedenini sevmek kendini mutlu hissedebilmek için temel önceliklerden birisi tartışmasız iyi bir pilates eğitmeniyle çalışmaktır. Pilates değişen bedeni daha estetik bir görüntüye kavuşturmaya yardımcı olabilmektedir. Daha güçlü, sağlıklı, düzgün bir postür ve esnek bir vücut için sende benimle pilates yapmaya hazırmısın? Balance body ve Türkiye Cimmastik Federasyonlarindan eğitimlerimi aldım. Kendimi geliştirmeye ve hep bir ileriye taşımak her zaman hedefim! Tüm kaslarını hissedebilecegin ve tüm bedeni çalıştıran pilates sayesinde sende formda kalmak için artık başlayabilirsin.. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Caddebostan, Kantarcı, 34728 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Burçin Özkul

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/kadikoy/burcin-ozkul/2365

5467499794

Merhaba ben Burçin Özkul, bedenini yeniden benimle keşfetmek için, sana göstereceğim hareketlerle vücudunu forma sokmak ve yaşam konforunu arttırmak istiyorsan doğru yerdesin! Senin için hazırladığım tüm vücut ve bölgesel antrenmanları benimle birlikte yapmaya davet ediyorum. Burçin Özkul Kimdir? Skolyozunu (omurga eğriliği) geç farkeden ve doktorunun ''Eğer kendine dikkat etmezsen yirmi sene sonra yürümekte zorlanacaksın'' Teşhisi üzerine 2015 yılında pilatesle tanıştı. Pilates sayesinde hem ağrılarından kurtuldu, hem de omurgasını daha sağlıklı bir hale getirdi. Pilatesin bedensel, postürel, zihinsel olarak yarattığı olumlu faydalar sonucunda bunu herkesle paylaşmak istedi. Bu işi en doğru şekilde öğrenmek için merkezi ABD California' da olan Balanced Body Education' ın Türkiyedeki tek yetkili eğitim kurumunu olan BAPS ACADEMY® ile tanışıp tüm eğitimlerini alarak profesyonel pilates hayatına adım attı.. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Kozyatağı, Kaya Sultan Sokağı No:41, 34742 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


Aylin Yörük

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/maltepe/aylin-yoruk/2372

5467499794

Ben Aylin Hoca. Yaklaşık 4 yıldır aktif olarak spor eğitmenliği yapıyorum. Fitness, pilates, stretching, cardio, dans vb. alanlarda kişiye ya da gruplara özel dersler vermekteyim. Mesleğini aşkla yapan bir eğitmen olarak; öncelikli hedefim bütün öğrencilerimin de spor yapmayı bir yaşam tarzı olarak benimseyip sağlıklı, mutlu ve hayallerindeki güzel bedenlere sahip olmalarını sağlamaktır. Birlikte geçireceğimiz her ders süresi boyunca; hem fazlaca yorulup, hem kahkahalarla eğlenip, hem de çılgınlar gibi kalori yakacağız.Her ders sonunda sorularınızı cevaplayarak bir sonraki dersimiz için sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyor olacağım. Sevgilerimle. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Küçükyalı, Park İçi Yolu, 34840 Maltepe/İstanbul, Türkiye


BuseCoach

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/zeytinburnu/busecoach/2376

5467499794

. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Otopark, Cafe, İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

The İstanbul Residence, Sümer, Prof. Dr. Turan Güneş Cd., 34025 Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye


Fit By Gamze

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/maltepe/fit-by-gamze/2378

5557115832

-Pilates tüm dünyada kabul görmüş Teknolojinin ve yaşam temposunun sürekli arttığı yaşantımızda beden ve zihinsel iyiliğin verimliliğini en üst seviyeye ulaştırmak için egzersiz çalışmalarının planlı, programlı ve düzenli olarak yapılması en önemli amacımız olmalıdır. Pilates egzersiz modeli ile yoğun tempolu yaşam mücadelesinde, bedensel ve zihinsel yorgunlukları hafifletmek, bir bütün olarak vücudu dengeli kas gelişimi ile destekleyerek yaşam enerjisini arttırmak amaçlanmaktadır. Vücudun günlük yaşam ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için pilates iyi bir egzersiz modeli olarak bilinmektedir. Her bir bireyin farklı fiziksel özellikleri ve yetenekleri vardır. Egzersiz modeli bireye uygun olarak seçilmeli ve başarılı bir sonuca ulaşmak için bireyin fiziksel ve zihinsel haz almasını, mutluluğunu yakalayacak modeli kendisi ile buluşturmayı sağlamak gerekmektedir. Fiziksel sağlığın iyi halde olması ve yaşam kalitesinin daha iyi hale getirilmesinin bir anahtarı olarak PİLATES egzersiz modelini gösterebiliriz. Sağlıklı bir ileri yaş hedefleniyorsa, PİLATES günlük yaşantımızda vazgeçilmez bir alışkanlığımız olmalıdır. Hastalıklardan ve sportif yaralanmalardan korunmak, iskelet yapısını sağlam tutmak ve daha fit bir vücuda sahip olmak için iki temel hedef belirlemiştir -Sadece 3 derste farkı hissedecek, 10 derste farkı görecek ve 20 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız. 30 seans sonunda tamamen yenilenmiş bir vücuda, özellikle de sağlıklı, sıkı karın ve sırt kaslarına sahip olacaksınız. Hizmetlerim; -Aletli Pilates (reformer) - Mat Pilates -TRX -Fonsiyonel egzersiz -Cardio/fitness @fitbygamze instagram hesabımı takip emeyi unutmayın. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

İdealtepe, Ayedas Kesim, No:, Rıfkı Tongsir Cd. No:66, 34841 Maltepe/İstanbul, Türkiye


Gökçe KARAOĞLU

https//www.olleyy.com/pilates///gokce-karaoglu/2385

5320550886

Herkese Merhaba, Gökçe Hoca ben. 25 senelik sporcu geçmişim, 15 senelik egitmenlik deneyimim ile sizlere en uygun dersleri programlayip sunmak bana büyük keyif verecektir. Pilates, reformer, fitness, trx, zumba gibi çeşitli egzersizlerin eğitimlerini üniversite dışında tamamlamış bulunmaktayım. Derslerim başlangıç, orta ve sonrasında zor olarak kademe kademe artarak devam edecek sizleri her geçen gün bir öncesinden daha iyiye taşıyacaktır. Sizleri Birlikte keyifle pilates yapmaya davet ediyorum ??. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.


Sevinç HERGÜNAÇ

https//www.olleyy.com/pilates/adana/cukurova/sevinc-hergunac/2390

5467499794

Ben küçük yaşta dans ve karate ile başladım. Karate Türkiye ve uluslararası dereceler aldım. Daha sonra Zumba eğitmeni ve Strong by Zumba eğitmenliği aldım. Kısa süre sonra daha da geliştirmek için pilateste uzmanlık yapmak için tüm sertifikalarımı aldım ve şuna Zumba , Pilates derslerini aktif bir şekilde veriyorum. İnternet. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.


İpek Nur Yılmaz

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/maltepe/ipek-nur-yilmaz/2392

5467499794

Herkese merhabalar! Ben İpek Nur Yılmaz Genelde evde vakit geçirmek zorunda kaldığımız bu süreçte sizlerle online olarak PİLATES-STRECHING VE KLASİK BALE egzersizleri ile hem formda kalıp hem de keyifli vakit geçirmek istiyorum :) Üstelik kendi evinizin konforunda... Yaklaşık 10 senedir Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak klasik bale öğretmenliği yapmaktayım. Uzun yıllar Anadolu Ateşi ve Shaman Dans Tiyatrosu'nda baş dansçılık ve eğitmenlik yaptım. Uzman olduğum diğer branşlar; Klasik Bale ( MEB DİLEK BALE KURSU) Pilates Mat- Reformer (BALANCE BODY ) Hamile Pilatesi (FITNESSTURK ) Zumba Fitness (ZUMBA ) Zumba Kids & Zumba Kids Jr. (ZUMBA) Strong by Zumba (ZUMBA) İki sene önce katıldığım bir televizyon programı sayesinde mesleğimle ilgili Uluslararası Bilirkişi Sertifikası aldım. Hakkımda daha fazla bilgi edinebilmek için beni instagram üzerinden takip edebilirsiniz ( @zumbawithipek ). . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Küçükyalı Mh, Mustafa Kemâl Atatürk Caddesi 7B, 34840 Maltepe/İstanbul, Türkiye


Dila Dibek

https//www.olleyy.com/pilates/izmir//dila-dibek/2394

5423357535

•PİLATES EĞİTMENİ• • CADILLAC •REFORMER •MAT PİLATES •HAMİLELİK VE DOĞUM SONRASI PİLATES •OMURGA PROBLEMLERİNDE GÜVENLİ EGZERSİZLER• 2017 yılından beri aktif olarak eğitmenlik yapıyorum.. İşimi severek yapıyorum anlatmayı çok seviyorum bol bol anlatmak ve size hareketi doğru şekilde hissettirmek istiyorum. Buluşmak üzere sevgilerle... . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.


Damla Daldal

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/maltepe/damla-daldal/2395

5467499794

Selamlar :) Ben Damla hoca, 6 yaşından beri aktif profesyonel sporcuydum, son 4 yıldır aktif olarak spor egitmenligi yapıyorum.Fitness, pilates, stretching, cardio gibi alanlarda kişiye özel ve grup dersleri vermekteyim.Çok küçük yaşta başlayan spor yaşamımı hala aşk ile devam ettiriyorum aynı zamanda hemşirelik profesyonelliği ile uğraşmaktayım. Bir eğitmen ve sağlıkçı olarak öncelikli hedefim bütün öğrencilerimin de spor yapmayı bir yaşam tarzı olarak benimseyip sağlıklı, mutlu ve hayallerindeki güzel bedenlere sahip olmalarını sağlayıp yaşam kalitelerini artırmaktır.Birlikte geçireceğimiz ders boyunca fazlaca yorulup acı çekecek olsak da yüzümüzde yaktığımız kalorilerin kocaman gülümsemesi olacak.Her ders sonu ise spor ve sağlıkla ilgili sorularınızı cevaplayıp bir sonraki dersi heyecanla bekliyor olacağım. Unutma spor yaparken çirkinleştigin kadar güzelleşeceksin! O zaamaaan derste görüşürüz. :). . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.


Gözde Kanal

https//www.olleyy.com/pilates/adana/seyhan/gozde-kanal/2396

5467499794

Merhaba Ben Gözde Hoca.Spora ortaokul yıllarımda başladım futbol ile daha sonrasında lise yıllarımda okul voleybol takımında devam ettım.Yaklaşık 4 yıldır spor eğitmenliği yapıyorum.Fitness,mat pilates, Reformer pilates ,zumba eğitmeni ve personnel trainer vb alanlarda kişiye özel ya da gruplara ders vermekteyim.İnsanlarla birebir çalışmayı seven ve sağlıklı yaşamın hayatın merkezi olması gerektiğine inanan Gözde işini aşkla yapıyor.Sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyorum.. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Gürselpasa mah 75215 sk A blok no12 Kat 2 iç kapı 6


Selvin Günay

https//www.olleyy.com/pilates/manisa/sehzadeler/selvin-gunay/2397

5467499794

MERHABALAR ! PİLATES ;BEDEN ,RUH VE ZİHNİN BİRARADA DEVREDE OLUP, GENEL VERİMLİLİĞİ ARTIRMAK İÇİN PLANLI,DÜZENLİ VE DENGELİ OLARAK YAŞAM BOYU YAPILMASI GEREKEN BİR EGZERSİZ METODUDUR. SON 20 YILIN FİTNESS TRENDLERİ ARASINA GİRMİŞ İNCELME SONUÇLARI DIŞINDA, GENEL POSTÜR BOZUKLUĞU VE SAĞLIK ÜSTÜNDEKİ OLUMLU ETKİLERİ AÇISINDAN GÜNÜMÜZE KADAR POPÜLERLİĞİNİ KORUMUŞTUR VE DE KORUMAYA DEVAM EDECEKTİR :). DERSLERDE DE GÖZLEMLEDİĞİM ; ÜYELER KAZANDIKLARI YENİ FİZİKSEL GÖRÜNÜMLERİNDEN ÇOK; VÜCUTLARINDAKİ HAFİFLİKTEN,VÜCÜTLARINI KULLANIM KABİLİYETİNDEN, GÜNLÜK YAŞANTILARINI KOLAYLAŞTIRAN HAREKET KONFORUNDAN VE ZİHİNSEL OLARAK RAHATLIKTAN BAHSEDİYORLAR. ALDIĞIM EĞİTİMLER, KENDİ ANTRENMANLARIM VE EDİNDİĞİM TECRÜBELER DOĞRULTUSUNDA PİLATESİN HERKES İÇİN BİR YAŞAM STİLİ HALİNE GELMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM VE BU YÜZDEN OLLEYY ‘E KATILIM GÖSTERDİĞİM İÇİN MUTLUYUM. DÜZENLİ DERSLER SONUCUNDA KENDİNİZDEKİ DEĞİŞİMLERİ BİRLİKTE GÖZLEMLEYEBİLMEK ADINA GÖRÜŞMEK ÜMİDİYLE :). KENDİNİZE İYİ BAKIN, PİLATES YAPIN :) !. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

2.ANAFARTALAR MAH. 1.MİMAR SİNAN BULV. 24/A ŞEHZADELER MANİSA


Songül Karaaslan Filiz

https//www.olleyy.com/pilates/izmir/bayrakli/songul-karaaslan-filiz/2403

5467499794

7 yaşında atletizm ile başladığım yolculuk beni alanımda uzmanlaşmaya doğru adım adım götürdü. Bütün eğitim hayatım boyunca il ve ülke çapında uzun mesafe sporcusu olarak ödüller aldım. 2003 senesinde İstanbul Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu Antrenörlük bölümünü kazandım. 2008 senesinde dereceyle mezun olup hiç ara vermeden Marmara Üniversitesi Spor bilimleri enstütüsü, hareket antrenman anabilim dalında performas uzmanlığı alanında yüksek lisansa başladım. Master eğitimim bitmeden mezun olduğum okulda Öğretim Görevlisi olarak mesleğim adına bilime katkılar sağlamaya başladım. 2001 yılında tanıştığım Yoga branşında o dönemlerde önde gelen eğitmenler arasına girdim. 2015 yılında evlilik kararımla hayatımı değiştirmeye, daha aktif ve faal olabilmek adına üniversiteden istifa etmeye karar verdim. İstanbul macerama izmirde devam etmeye karar vererek izmire yerleştim. 5 senedir izmirde ikamet ediyor ve mesleğime burada devam ediyorum. Öğrencilik yıllarımda aldığım dış eğitimlerle ve senelerin tecrübesiyle alanında uzman bir eğitmenim. 3 senedir Fitnesstürk the Pilates Coach master eğitmeni olarak eğitmenler yetiştiriyor ve mesleğime katkıda bulunmaya devam ediyorum. Farkında olan, gelişimin ve değişimin hep devm etmesi gerektiğine inanan yüzlerce eğitmene ışık olmaya çalışıyorum. Antrenör olan eşim, 2.5 yaşında ve spor yapmaya çok meraklı kızım, 6 yaşında patili büyük kızımla hayata devam ediyorum. 1 sene önce izmir bayraklıda açtığımız stüdyo ile mesleğimi ve verdiğim emeği taçlandırarak yoluma devam ediyorum.. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Mansuroğlu, Manas Blv. 8/1, 35535 Bayraklı/İzmir, Türkiye


Nisan Arzu Ateş Pilates Stüdyo

https//www.olleyy.com/pilates/balikesir/edremit/nisan-arzu-ates-pilates-studyo/2404

5467499794

Merhabalar Ben Arzu Hoca.2017 yılından beri aktif olarak birebir ve özel gruplar halinde pilates dersleri veriyorum. Mesleğini aşkla yapan bir eğitmen olarak hedefim sizlerin egzersizi yaşam biçimi olarak benimsemeniz ve bunun sonucundaki güzel geri dönüşleriniz.En kısa zamanda başlangıç ve orta seviye pilates seansında görüşmek dileğiyle. Sevgiler. Duş, Kadın Tuvaleti, Kamera, Cafe, İnternet, Kredi Kartı, Yemek, Otopark. Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.

Yaylaönü, Unnamed Road, 10300 Edremit/Balıkesir, Türkiye


Şeyda Şen

https//www.olleyy.com/pilates/istanbul/buyukada/seyda-sen/2407

5467499794

Merhaba Ben Şeyda Şen. Enerjini yükseltmek, bedenini, ruhunu ve zihnini dengelemek. Sağlıklı ve mutlu olmak istiyorsan doğru yerdesin! Şeyda Şen Kimdir ? Henüz 8 yaşındayken annemin kilo vermek için kayıt yaptırdığı bir spor salonunda topların dikkatimi çekmesiyle pilatesle tanıştım. İlkokul ve lise dönemlerimi pilates yaparak ve koşu yaparak geçirdim. Üniversite hayatıma Akdeniz üniversitesi beden eğitimi bölümünde devam ettim. Uluslararası Pilates Federasyonu, Uluslararası Spiritüel Yaşam Koçluğu, Pozitif psikoloji koçluğu, Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates Eğitmenliği. Nefes egzersizleri, Fitness Eğitmenliği ve Sağlıklı beslenme sertifikalarım bulunmaktadır. Sizlere daha verimli ve pozitif egzersizler yaptırmak için öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Sizleri evimizde, bahçemizde, denizde ve ormanda pratik egzersizler yapmak üzere derslerime davet ediyorum.. . Pilates rezervasyon, tanıtım, iletişim.