olleyy

Raket Tenis Kulübü (Medeniyet Üniversitesi)
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/tenis/istanbul/kadikoy/raket-tenis-kulubu-(medeniyet-universitesi)/2245

0 850 241 80 31

07:00 - 21:00

. Duş, Otopark, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe, Yemek, Çocuk Oyun Alanı. Online tenis kortu rezervasyonu yap.

Dumlupınar Mahallesi, İETT Şeyh Şamil Lisesi Durağı, D100, 34720 Kadıköy/İstanbul, Türkiye


GENÇ TENİS AKADEMİSİ
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/tenis/istanbul/atasehir/genc-tenis-akademisi/2398

0 850 241 80 31

07:00 - 23:00

Ataşehir Bölgesinde 4 Adet şube ve 650 lisanslı oyuncu sayısı ile Türkiyenin en çok sporcusuna sahip kulübümüzde tenis ile ilgili tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Kulübümüz bünyesinde yapılan Tenis branşı İle İlgili Genel Bilgiler 4 adet şubemiz, 18 kapalı 3 açık toplam 21 adet kortumuz var. Şubelerimiz 1)Genç Tenis Akademisi Merkez kortları(4 Kort) 2)Taç spor Tesisleri (12 Kort) 3)Gta Toprak Kortları (4 Kort) 4)Gta TEB Ataşehir Lisesi Kortu(1 Kort) Her şubenin fiyatları değişmektedir. Özel dersler:130 tl-200 tl arasında (45 dk) Grup dersleri:350-550 tl arası (Aylık 6 ders) Çocuk grupları:400-500 tl arası (Aylık 8 ders)Haftasonu Çocuk grupları:750-1750 tl arası Yaz dönemi 5 gün Sizinle veya çocuklarla ilgili planlama yapabilmek için bir gün misafir ediyoruz. Seviye ve algı durumunuza bakıyoruz. Arkasından çay kahve içerken ücretsiz danışmanlık ile tenis geleceğinizi planlıyoruz. Kulübümüzde her seviyede oyuncu ve sporcu İçin yıllık planlama yapılmaktadır. Performans tenisinde Türkiye’nin en çok lisanslı oyuncusunu (650 sporcu) yöneten kulübümüzde çocuklarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. 2019 yılında Senior Tenisinde; 35+ Erkeklerde Türkiye Şampiyonu, 55+ Erkeklerde Türkiye İkincisi, 25+ Kadınlarda Türkiye ikincisi olan Genç Tenis Akademisi Senior takımlarımızda oynamak ve bu oluşumlar yolunda çalışmalar yapmak İçin bize katılabilirsiniz. Çalışmalarımızı yakından incelemek için; genctenisakademisi gtatoprak tacsportenis koksalgenc08 Instagram hesaplarımızı takip ediniz.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Otopark, Kredi Kartı, Kamera, Cafe, Yemek, İbadet Alanı. Online tenis kortu rezervasyonu yap.

Barbaros, Lale Sk. No:4, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye


Çubuklu Tenis Kulübü
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/tenis/istanbul/beykoz/cubuklu-tenis-kulubu/2463

0 850 241 80 31

06:00 - 00:00

2013 YILINDA 12 ÖĞRENCİ İLE BAŞLAYAN SERÜVENİMİZ, ŞUBAT 2018 İTİBARİ İLE 100’ÜN ÜZERİNDE LİSANSLI SPORCUSU İLE EĞİTİMLERİNE TÜM HIZIYLA DEVAM ETMEKTEDİR. Yazın, 4 adet açık kort Kışın, 4 adet ısıtmalı balon sistemi ile kapalı kort 80 m² kapalı ve ısıtmalı kondisyon salonu Kortları ve Kondisyon Salonunu kulüp binasından kamera sistemi ile canlı izleme imkanı Bayan soyunma odaları Erkek soyunma odaları Kafeterya Sporcu oyun alanı Ofis 2016 yılında engelsiz tenis eğitimlerimiz de başlamış olup, antremanlar hafta içi ve hafta sonu devam etmektedir. Kort rezervasyonu için sağ taraftaki “Rezervasyon Yap” bölümünden istediğiniz günü ve saati seçip online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Konum sayfanın en alt kısmında mevcuttur.. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Cafe, Otopark, Kamera, İnternet, Çocuk Oyun Alanı. Online tenis kortu rezervasyonu yap.

Rüzgarlıbahçe, Seyfi Baba Sk. No:73, 34805 Beykoz/İstanbul, Türkiye


Tenisium Tenis Kulübü
Rezervasyon Yapılabilecek Uygun Saatleri Gör

https//www.olleyy.com/tenis/istanbul/kartal/tenisium-tenis-kulubu/2464

0 850 241 80 31

07:00 - 23:00

Özel ders paket bilgisine yukarıdan bakabilir, satın alımdan önce veya sonrasında iletişime geçip dersler hakkında detaylı bilgi alıp planlamasını yapabiliriz. Ayrıca saatlik olarak kort kiralamak isteyen kullanıcılar sağ kısımdan seçtikleri saate rezervasyon yaparak kort kiralayabilirler. Tesis konum bilgisi sayfanın en alt kısmında bulunmaktadır. Tenisium tenis ve spor organizasyonları hizmeti vermek için kurulmuş bir eğitim kurumudur. Kuruluşumuz kişiye uygun metotlarla performans gelişimlerine eğitmen ve tesis olarak olanak sağlamaktadır. Performans tenisi oyuncuları için onları başarıya götürecek, kişinin kendi performansına uygun geliştirici ve modern antrenman metodları uygularken yarışmacı dönemi sona erdikten sonra kişiye sporu ve tenisi sağlık için keyifle zaman geçireceği alışkanlık kazandırıyoruz. Vizyonumuz Tenisi rekreasyon ve yarışma için yapan bireylerin, kurallara uygun sistematik ve planlı çalışmalarla performanslarını geliştirmelerinde katkıda bulunmaktır. Misyonumuz Fairplay duygusunu barındıran, tenisi bir ömür boyu keyifle oynayan, yarışmacılık dönemi sona erdiğinde de, yasam için oynayan sporcular yetiştirmektir. Amacımız Yenilikler sunduğumuz tesislerde sosyal yasam alanları yaratarak performans tenis oyuncuları ve rekreasyon sporcularının bir arada olacağı yasam alanı sunmaktır. Ulusal ve uluslararası tenis yarışmalarında başarılı sporcuların başarılarına katkıda bulunmak. Üniversite ve Şirketlere özel tenis çalışmaları yapmak, turnuvalara hazırlamak ve organizasyonlar yapmaktır. Hizmetlerimiz; Açık ve Kapalı Tenis Kortu Çocuk ve Yetişkin Tenis Kursu Yaz ve Kış Tenis Okulu Bireysel ve Grup Tenis Dersi. Duş, Erkek Tuvaleti, Kadın Tuvaleti, Yemek, Kredi Kartı, Otopark, Kamera, Cafe, İbadet Alanı, İnternet, Çocuk Oyun Alanı. Online tenis kortu rezervasyonu yap.

Esentepe, Milangaz Cd. No:77, 34870 Kartal/İstanbul, Türkiye